• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 234

15782341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25841010 15782341 Kawalerka, mieszkanie 1 pokojowe Kraków, rejon Stare Miasto, ul. Szlak, po remoncie-przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24 m2- pełna własność- Księga WieczystaMieszkanie po generalnym remoncie,na parterze od strony zadbanej...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (20 792 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15846146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877024 15846146 KAMERALNA ZABUDOWA OBOK PARKU, MIESZKANIE Z TARASEM I OGRÓDKIEM, MIEJSCEM GARAŻOWYM mieszkanie 2 pokojowe na parterze kameralnego budynku 2 piętrowegoteren ogrodzony, bezpieczny, dużo zieleni Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze OPIS ...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

665 000 PLN (16 625 zł/m2)

2
-
40 m2
2012
15839788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26760971 15839788 Do wynajęcia NOWE (bądź pierwszym najemcą) komfortowo urządzone mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego, kameralnego (tylko 20 mieszkań) apartamentowca - ul. Śliczna 26.Mieszkanie zostało wyposażone i umeblowane w najwyższej jakoś...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (74 zł/m2)

2
1
53 m2
2023
15878063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27587885 15878063 Do wynajęcia przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38 m z balkonem.Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z aneksem kuchennym, dużego jasnego przedpokoju, łazienki z wanną, balkonu z widokiem na teren zielony. Przynależy do niego także k...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (63 zł/m2)

1
1
38 m2
-
15879133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27608866 15879133 Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta przy ul. Świetnego MarkaNa powierzchnię 75 m2 składają się :- przestronny salon z dwoma kanapami i stołem jadalnym i TV-sypialnia z podwójnym łóżkiem , szafą i kącikiem do pracy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (43 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15879134 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27608867 15879134 Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 87,5m2 zlokalizowane na drugim piętrze, kamienicy zlokalizowanej przy ul. Dietla, w okolicy skrzyżowania z ulica Starowiślną.W skład mieszkania wchodzą:- salon z aneksem kuchenny ( przechodni względem...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (52 zł/m2)

4
1
87 m2
-
15876071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27529701 15876071 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na II piętrze kameralnego, otoczonego zielenią budynku z 2008 roku , przy ślepej przecznicy ul. GrzegórzeckiejW skład mieszkania wchodzą:Salon z aneksem kuchennym ( w części salonow...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15872109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485592 15872109 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEleganckie mieszkanie w sercu Salwatora - 98 m² Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 98 m², położone na 3 piętrze kameralnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (21 429 zł/m2)

3
-
98 m2
1930
15835610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26707728 15835610 Przytulne mieszkanie z garażem podziemnym w południowej części Krakowa - spokojna dobrze skomunikowana okolica. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Państwu atrakcyjne, przytulne mieszkanie położone w spokojnej części Krakowa, przy u...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 300 PLN (14 302 zł/m2)

2
-
44 m2
2007
15747762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25098935 15747762 Do wynajęcia jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Prądnik Czerwony, ul. Nuszkiewicza Oferujemy na wynajem atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Krakowa - przy ul. Nuszkiewicza, na Pr...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (49 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15669763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23621328 15669763 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 5 pok. apartament o po...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 653 350 PLN (20 667 zł/m2)

5
-
80 m2
2026
15665887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23582689 15665887 CZYŻYNY UL. GAŁCZYŃSKIEGO - WYJĄTKOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedmiotem oferty jest 5 pok. apartament o ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 411 460 PLN (17 643 zł/m2)

5
-
80 m2
2026