• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 199

15878990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27605479 15878990 Nowoczesne, słoneczne 3-pok. mieszkanie z dużym balkonem i ładnym widokiem miejsce garażowe Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować jasne, komfortowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2021 roku . Lokal znajduje się n...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 075 000 PLN (17 623 zł/m2)

3
-
61 m2
2021
15835270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26722817 15835270 Dwupoziomowe mieszkanie na Starych Dębnikach (ul. Praska) - przy Parku Dębnickim 96,54 m² 5 pokoi dobra oferta dla rozwojowej rodziny do remontu lub odświeżenia wg własnych potrzeb Tylko w naszym Biurze Na sprzedaż funk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 599 900 PLN (16 494 zł/m2)

5
-
97 m2
1997
15480194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19499329 15480194 Sprzedam 2-pok. mieszkanie na Ruczaju, ul. Lubostroń, Czerwone Maki Dobra propozycja inwestycyjna (można przejąć aktualnych najemców) Do sprzedaży oferuję mieszkanie o pow. 36,91m 2 usytuowane na 2.piętrze w 3-pi...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
-
36 m2
2003
15827492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647721 15827492 Nowa, niższa cena - oferta ważna tylko do 15.maja! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie inwestycja Petrażyckiego residence miejsce parkingowe naziemne Możliwość wydzielenia dodatkowych 2 pokoi Do sprzedaży mam przyjemność zaprezen...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (10 741 zł/m2)

4
-
81 m2
2018
15671939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23682415 15671939 2-pok mieszkanie (z możliwością aranżacji na 3) w inwestycji Bunscha Park ul. Federowicza miejsce garażowe kom.lokatorska Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję nowoczesne, 2-pok. mieszkanie wykończone w 2018 r. zielonej, ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 000 PLN (16 935 zł/m2)

2
-
46 m2
2018
15829704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26648151 15829704 Jasne, ustawne mieszkanie w kamienicy z windą przy ul, Chopina, Krowodrza, obok Parku Krakowskiego - rzadko dostępna oferta na rynku Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętr...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 239 000 PLN (18 493 zł/m2)

2
-
67 m2
1937
15717134 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24525568 15717134 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker82m2 użytkowe, po podłogach (skos głównie w garderobie) ok 90m27 pomieszczeń:Pierwsza łazienka 4m2Salon z aneksem kuchennym 21m2 i balkonemPokój 17m2Pokój 9m2Antresola 17m2 z sypialnią i drugą łazienkąGard...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 750 PLN (58 zł/m2)

4
-
82 m2
-
15897851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28011209 15897851 W ofercie 2 pokojowe mieszkanie 43,8 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą przy ulicy Turniejowej. Oferta dostępna tylko w naszym biurze! ATUTY! * dobra cena * funkcjonalny układ * zieleń przed oknami * doskonała infrastruktura i k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

569 000 PLN (13 233 zł/m2)

2
-
43 m2
1995
15897784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28009769 15897784 *** 0% prowizji, bez podatku PCC! ****** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! ***Na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 89 m2 do którego przynależy 150-metrowy ogródek oraz jedno miejsce parkingowe (z moż...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 149 000 PLN (12 910 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15887643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27789738 15887643 Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,26 m², położone na 3 piętrze ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 000 PLN (12 460 zł/m2)

3
-
63 m2
1989
15897786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28009780 15897786 Na sprzedaż jasne, dwustronne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 46,22 m², położone na spokojnym i zielonym osiedlu Na Wzgórzach w Krakowie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów fina...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 000 PLN (13 457 zł/m2)

2
-
46 m2
1960
15896400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979322 15896400 Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze utrzymane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,91 m², położone przy ul. Chmieleniec na krakowskim Ruczaju. Lokal znajduje się na 1 piętrze w zadbanym budynku i jest gotowy do wprowadzenia bez konie...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

738 000 PLN (16 043 zł/m2)

3
-
46 m2
2005