• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 199

15870569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27430527 15870569 *** 0% prowizji, bez podatku PCC - prezentacje również w weekendy ****** Zakończenie inwestycji w II kwartale 2026 r. ***Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,14 m2 zlokalizowane w kameralnym kompleksie mieszkaniowym na Prądniku Bi...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 000 PLN (14 750 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15897747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28009515 15897747 Kraków - Stare Miasto ul. Batorego 52,3 m² lokal usługowy centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Batorego, zaledwie ok. 10 minut s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

449 000 PLN (8 635 zł/m2)

3
-
52 m2
1930
15897745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28009516 15897745 Kraków, Prądnik Biały - ul. Mackiewicza 4-pokojowe mieszkanie 70,5 m² + loggia + duża piwnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,5 m², położone na 1 piętrze w kameralnym, niskim blo...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (12 571 zł/m2)

4
-
70 m2
1982
15882148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658010 15882148 Nowoczesne mieszkanie 75 m² - Kraków, Kliny, ul. Małysiaka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w spokojnej i zielonej części Krakowa -...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (13 875 zł/m2)

3
-
72 m2
2020
15893519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913519 15893519 3 pokoje 57 m² Wola Duchacka ul. Klonowica m. postojowe OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 3. piętrze w budynku z 2014 roku przy ul. Klonowica , w dzielnicy...

Kraków (Podgórze Duchackie), Sebastiana Klonowica

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
1
57 m2
2014
15893651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915379 15893651 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Półkole w Krakowie (Grzegórzki Dąbie) o powierzchni 48 m . Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu. Do lokalu przynal...

Kraków (Grzegórzki), Półkole

699 900 PLN (14 581 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15572350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21586377 15572350 4 pokoje, 2 poziomy - 91,1m2 - Ruczaj Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,1m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku z 2000 roku. Lokal znajduje się przy ulicy Kobierzyńskiej i składa si...

Kraków (Dębniki), Kobierzyńska

999 000 PLN (10 978 zł/m2)

4
1
91 m2
2000
15876202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532925 15876202 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem ul. Pychowicka Zakrzówek RUCZAJ Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobie stanowią dużą wartość - spokojna, zielona okolica tuż...

Kraków (Dębniki), Pychowicka

1 290 000 PLN (16 753 zł/m2)

3
1
77 m2
2009
15876201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532926 15876201 Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały Płaszów - świetn...

Kraków (Podgórze), Myśliwska

749 000 PLN (14 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2013
15866256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317526 15866256 Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Kalinowym. mieszkanie składa się z dużego umeblowanego salo...

Kraków (Bieńczyce), os. Kalinowe

595 000 PLN (12 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15866119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27313154 15866119 Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Bohaterów Września, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 40,7 m² z dużym balkonem o powierzchni 12m2 , położone na 8. piętrze w budynku z windą....

Kraków (Mistrzejowice), Bohaterów Września

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15870775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438979 15870775 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną ...

Kraków (Czyżyny), Lema

1 790 000 PLN (22 658 zł/m2)

4
1
79 m2
2022