• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 663

15897028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27992605 15897028 Oferuję do wynajęcia wygodny 4-pokojowy apartament na osiedlu ECHO Rytm Kabaty, 3 minut spacerem od stacji metra Kabaty.Mieszkanie składa się z :przestronnego salonu, z którego wychodzi się na duży balkon, ciągnący się wzdłuż wszystkich pokoi, balkon...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 700 PLN (73 zł/m2)

4
1
92 m2
2023
15897027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992604 15897027 Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią.Mieszkanie przeszło gruntowny remont i jest przygotowane dla nowego właściciela.Zorientowane na dwie strony: kuchnia z dużym oknem na północny-zachód a pokój dzienny oraz sypialnia na południowy-ws...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (18 614 zł/m2)

2
1
44 m2
1950
15856169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem, ul. Postępu, 3 pokoje, 68m2 27084102 15856169 Wynajem 3 pokoje 68 m2 I 5200 zł ul. Postępu 12b WarszawaPrzedmiotem najmu jest 3 pokojowe przestronne, umeblowane mieszkanie składające się z:- salonu z aneksem kuchennym- dwóch pokoi,- łazienki z wanną- łazienki z prysznicem- przedpokoju- balko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (76 zł/m2)

3
2
68 m2
2021
15764057 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25438722 15764057 Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 8 piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Gwiaździstej na warszawskim Żoliborzu.Idealne dla pary, singla lub osoby pracującej zdalnie, która ceni sobie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (74 zł/m2)

2
1
50 m2
2003
15862482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27228210 15862482 Apartament, 4 pokoje przy wejściu do METRO Politechnika do zamieszkania.  Dostępny 'od ręki'. Idealne rozwiązanie dla rodziny ale i na biuro, kancelarię, gabinet - świetny dojazd dla pracowników i klientów.Apartament położony w najmodniejsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (70 zł/m2)

4
1
80 m2
1950
15889790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861624 15889790 Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój z doskonałą komunikacją (bliskość Metra M2).Najważniejsze infor...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (18 457 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15886609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762899 15886609 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1994 roku, który składa się z 10 pięter.Mie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (14 404 zł/m2)

2
1
52 m2
1994
15894315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940456 15894315 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z osobną widną kuchnią 46,9 m², piwnicą 1,7 m², o łącznej powierzchni 48,6 m², dodatkowo loggia ok. 1,9 m², zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Pragi-Południe, na Saskiej Kępie. Mieszkanie jest jasne i sło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15861682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27210514 15861682 Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny idealna propozycja m.in. dla rodziców dziecka rozpoczynającego studia w Warszawie. Jeden z lokali może służyć jako mieszkanie dla dziecka, a pozostałe dwa generują dochód, który częściowo lub w całości pokrywa...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (19 390 zł/m2)

4
3
82 m2
2025
15897123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w kamienicy przy Parku Dreszera 27995230 15897123 MIESZKANIE DLA SINGLAZamieszkaj przy Parku Dreszera - Twój nowy, słoneczny azyl na Starym MokotowieSzukasz miejsca, w którym wielkomiejski styl życia łączy się z ciszą i zielenią? To świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Tynieckiej czeka na swojego p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (73 zł/m2)

2
1
41 m2
1936
15895450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962233 15895450 Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku zrealizowanej przez Dom Development, przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemowie.Do mieszkania przynależy prywatny ogródek, ideal...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 650 PLN (86 zł/m2)

2
1
42.6 m2
2023
15897118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995124 15897118 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Stańczyka BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia dodatkowa:- balkon...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

3
1
48 m2
-