• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 628

15894811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948995 15894811 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Renesansowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,4 m2 składa się z:-salonu pow. ok 22m2,-pokoju po...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (14 901 zł/m2)

3
1
60.4 m2
1977
15894805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948993 15894805 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,53 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (17 122 zł/m2)

1
1
24.53 m2
2017
15894771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948621 15894771 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Giordana Bruna BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,2m2 składa się z:-dwóch pok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

695 000 PLN (18 683 zł/m2)

2
1
37.2 m2
1970
15894770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27948620 15894770 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93 m2 składa się z:Poziom pierwszy:- salon z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (14 516 zł/m2)

4
2
93 m2
2015
15894735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948362 15894735 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Hubnera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,18m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenn...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 630 000 PLN (25 397 zł/m2)

3
1
64.18 m2
2019
15897118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995124 15897118 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Stańczyka BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia dodatkowa:- balkon...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15897099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27994907 15897099 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Stanisława SkarżyńskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,5m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (17 124 zł/m2)

3
1
52.5 m2
1962
15897078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27993749 15897078 1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Iwickiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,64m2. Układ:- salon 18 m² z piękną, świeżo wycyklinowaną klepką- oddzielna kuchnia 6,5 m²- ł...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (19 582 zł/m2)

1
1
30.64 m2
1950
15897077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27993748 15897077 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,22m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki, - toa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (19 934 zł/m2)

3
1
66.22 m2
2017
15896495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981162 15896495 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Jutrzenki BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60,69m2. Układ:- Salon z aneksem kuchennym – 23,40m2- Pokój – 10,83m2- ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (15 653 zł/m2)

3
-
60.69 m2
2026
15896494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981161 15896494 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Łochowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowej, rewitalizowanej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiMieszkanie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

505 000 PLN (19 423 zł/m2)

1
1
26 m2
1937
15896456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27980997 15896456 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. al. Rzeczypospolitej. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 189 999 PLN (20 169 zł/m2)

3
1
59 m2
2013