• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 628

15896376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977821 15896376 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. CybernetykiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuZamknięte, zielone patio z placem zabaw – dostępne wyłącznie dla mieszkańcówNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,94m2. Układ:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 025 000 PLN (19 003 zł/m2)

2
1
53.94 m2
2012
15896342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977255 15896342 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 24 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,8m2.Wchodzi się przez korytarz z praktyczną szafą ze szklanymi drzwiami, po prawej str...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
36.8 m2
1969
15896295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976180 15896295 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Marka LeykamaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym – 16 m²- sypialnia – 7,7 m²- druga sypialnia pokój d...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (18 159 zł/m2)

3
1
44 m2
2020
15896287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27974905 15896287 2-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Komitetu Obrony RobotnikówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuKOR 52 to nowoczesny, kameralny projekt mieszkaniowy stworzony z myślą o osobach aktywnych zawodowo oraz inwestorac...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

797 880 PLN (18 300 zł/m2)

2
1
43.6 m2
2026
15895992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27964789 15895992 1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. Starego DoktoraBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - przedpokoju, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- kom...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (14 483 zł/m2)

1
1
29 m2
1963
15895996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964778 15895996 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,64m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym – 24,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (19 945 zł/m2)

2
1
50.64 m2
2015
15895986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964705 15895986 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka -Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

787 000 PLN (20 987 zł/m2)

2
1
37.5 m2
2025
15895980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964700 15895980 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. JutrzenkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 219 PLN (16 117 zł/m2)

3
1
51.45 m2
2026
15895969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27964541 15895969 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sieleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienk...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (22 692 zł/m2)

1
1
26 m2
1954
15895976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964539 15895976 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 88m2 składa się z:Na pierwszej kondygnacji zn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (13 057 zł/m2)

4
2
88 m2
2003
15895973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964538 15895973 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bokserskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuBudynek wyróżnia się licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami oraz wysokim standardem części wspólnych. Na dachu znajduje się wyjątko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 460 000 PLN (17 770 zł/m2)

4
1
82.16 m2
2023
15895972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964536 15895972 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2001 roku. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 84,28m2 składa się z:-salonu (26,28 m2), -sypialni (20,21 m2)...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (17 442 zł/m2)

3
1
84.28 m2
2001