• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 689

15894766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948617 15894766 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. SolidarnościBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15897752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28009514 15897752 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Zamkowej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni m2. Układ:- salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na balkon- pokoju dziecię...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (16 943 zł/m2)

3
1
53 m2
2012
15897753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28009513 15897753 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Antycznej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 500 PLN (13 330 zł/m2)

3
1
56 m2
1968
15897692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008010 15897692 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Józefa MehofferaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2. Układ:- salon z wyjściem na balkon- sypialnia w tej chwili przeznaczona na pokój ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (16 327 zł/m2)

2
1
49 m2
2012
15897606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28006889 15897606 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 75,7m2 składa się z:-jasny salon z aneksem kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (13 871 zł/m2)

4
1
75.7 m2
2017
15897552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28006378 15897552 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. KopalnianejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,91m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym- sypialn...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

998 000 PLN (23 813 zł/m2)

2
1
41.91 m2
2024
15897097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27994906 15897097 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Olgierda BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,2m2 składa się z:- jasnego salonu, - oddzielnej kuchni, - 2 ustawnych pokoi, - łazienki z wa...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (14 519 zł/m2)

3
1
58.2 m2
1978
15897079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27993750 15897079 1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Puławskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,8m2 składa się z:- pokoju, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- bal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

509 999 PLN (18 345 zł/m2)

1
1
27.8 m2
1961
15896457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27980998 15896457 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Tadeusza Korsaka BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju, - otwartej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
30 m2
1969
15896377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27977822 15896377 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Kłobuckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72,42m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym –23,13 m²,- pokój 1 – 11,43 m²,- pokój 2 – 9,31 m²...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 194 930 PLN (16 500 zł/m2)

4
1
72.42 m2
2025
15896016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27965649 15896016 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Gorlickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,1m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej, w...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (16 058 zł/m2)

2
1
41.1 m2
1971
15895993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964791 15895993 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. PonieckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,4 m2 składa się z:-salonu-sypialni z garderobą-oddziel...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 690 zł/m2)

2
1
55.4 m2
2000