• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 411

15879301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612582 15879301 OKAZJA IIIIWołomin ulica Fieldorfa .. Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko w naszym biurze.. Klucze w biurze - możliwość oglądania o dowolnej porze. Na sprzedaż funkcjonalne i pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w jednej z najl...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

349 000 PLN (9 184 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15458051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19017602 15458051 NA SPRZEDAŻ LUB ZAMIANĘ NA MNIEJSZEPrzyjdź obejrzyj ,, zaproponuj cenę...... Jeżeli masz na zamianę 2 pokojowe mieszkanie na niskim piętrze lub w bloku z windą zadzwoń , umów się na oglądanie .. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mies...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

549 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
-
61 m2
1983
14324023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 109309 14324023 KAWALERKA.... WOŁOMIN.... 25,5 m2BEZ BALKONU.Mieszkanie 25,5 m 2 w Wołominie w bloku wybudowanym w 1998 r.Piętro drugie.Rozkład pomieszczeń:-Pokój dzienny z aneksem kuchennym, -wydzielony drugi mniejszy pokój ( sypialnia ze skosami), -łazienka duża z...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

310 000 PLN (12 400 zł/m2)

2
-
25 m2
1998
15861019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kilmatyczne mieszkanie na Żoliborzu 27195155 15861019 UNIKAT Słoneczne 35m² na Starym Żoliborzu Widok na ZieleńZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w sercu klimatycznego Starego Żoliborza. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój a także dla inwestorów...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

661 770 PLN (19 464 zł/m2)

1
1
34 m2
1950
14728891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 172369 14728891 RADZYMIN .. CENTRUM ..3 pokoje.. Oddzielna kuchnia.. Możliwa zamiana na mieszkanie ok. 50 m z dopłata.Jeżeli szukasz rodzinnego przestronnego mieszkania - 3 pokoi z widna oddzielna kuchnia -to ta oferta jest dla ciebie . Oferta dostępna tylko w naszy...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

869 000 PLN (12 414 zł/m2)

3
-
70 m2
2010
15888020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-Pokojowe | Sady Żoliborskie 27799821 15888020 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni - Salonu - Sypialni - Łazienki - Przedpokoju Ustawne mies...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15887988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie | 2-Pokojowe | Żoliborz 27799559 15887988 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 9 piętrze i składa się z:- Salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki - Przedpokoju Mieszkanie po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 056 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15886668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-Pokojowe | Blisko Centrum | Mirów 27763906 15886668 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 26.40 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z:- Salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki Mieszkanie położone w cichej ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (22 692 zł/m2)

2
1
26 m2
1960
15884496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | loggia 9 m² | garaż | potencjał 4 pok 27704660 15884496 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71,5 m², położone na 2. piętrze w kameralnym budynku z windą (2008 r.) w UrsusieTo idealna propozycja dla rodzin, par oraz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (16 183 zł/m2)

3
1
71 m2
2008
15882192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | taras | po remoncie | parking 27658188 15882192 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Majolikowskiej.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym, kameralnym budynku.Na powierzchnię 56m2 składa się:- salon z k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (14 089 zł/m2)

3
1
56 m2
2006
15881995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cicha Spokojna Okolica | Przy Lesie | Wola 27653865 15881995 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 51 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 6 m²)- Sypialni (ok. 9.4 m²)- Sypialni (ok. 7.5 m²)- Salo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (16 569 zł/m2)

3
1
51 m2
1974
15878266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe 62 m² | ciche |duża loggia | parking 27592417 15878266 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe ze wschodnią ekspozycją, dużą loggią i miejscem postojowym. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.BUDYNEK OSIEDLE...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
62 m2
2002