• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 473

15443529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Bemowo 18675795 15443529 Jasne i przestronne mieszkanie na sprzedaż - 55,4 m²Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,4 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z 2009 roku. Mieszkanie jest bardzo jasne dzięki dużym oknom, które wychodzą na południowy wschód. ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 000 PLN (17 727 zł/m2)

3
1
55 m2
2009
14928113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie + 2x Garaż 4895248 14928113 Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym apartamencie z 2017 roku.. Gotowe do zamieszkania od zaraz :)Mieszkanie ma ok57m2 składa się z :1. Korytarza (7,5m2) - szafy do przechowywania wykonane na zamówienie oraz lustro2. Pokoju dziennego z ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 310 000 PLN (22 982 zł/m2)

3
-
57 m2
2017
14893057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Metro zachód, Bemowo 4157088 14893057 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lazurowej dzielnica Bemowo-inwestycja Metro Zachód. Mieszkanie będzie odebrane w październiku 2022. Stan deweloperski.Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe i dwie komórki (dodatkowo płatne) Cały komplet 150 ty...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (17 742 zł/m2)

4
2
93 m2
2022
14483266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 2789792 14483266 Do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy.  Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się na 1 piętrze.Mieszkanie posiada ustawny salonik z wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem.Lokal po remoncie.Na...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 200 PLN (44 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15888590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27817556 15888590 Przestronne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum!Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na wyposażeniu mieszkania pozostaje prawie całe umeblowanie widoczne na zdjęciach.Mieszkanie o powierzchni ok. 114 m2, na które składa się salon, trzy sypialnie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

620 000 PLN (5 439 zł/m2)

4
1
114 m2
1940
15887088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27776586 15887088 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Zdjęcia zamieszczone w ofercie są w częściowej wizualizacji.Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, osobna łazienka i toaleta oraz ust...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

445 000 PLN (7 542 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15886591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762858 15886591 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum Świdnicy!Na powierzchnię mieszkania 55,6 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Nieruchomość w stanie do zamieszkania.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach w pokoj...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

398 000 PLN (7 236 zł/m2)

2
1
55 m2
1960
15884704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710180 15884704 Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża sypialnia z balkonem oraz łazienka i przedpokój. Mieszkanie w bardzo dobr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
1
41 m2
1980
15882700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673155 15882700 Prezentujemy Państwu przestronne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie wy...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
57 m2
1975
15870056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27418384 15870056 Przytulne mieszkanie na parterze na Osiedlu w Żarowie.Mieszkanie gotowe do zamieszkania!Na powierzchnię mieszkania ok. 37 m2 składają się obecnie: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC oraz przedpokój.Mieszkanie posiada balkon.Do mieszk...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

330 000 PLN (9 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2000
15839717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26759425 15839717 Do wynajęcia przytulne mieszkanie zlokalizowane w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego.Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie zlokalizowane w suterenie, posiada ustawny salonik z oknem, wyposażony an...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (57 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (8 302 zł/m2)

3
-
53 m2
1900