• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 404

15886819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27767975 15886819 Mieszkanie w centrum Kępna o pow. 51,78m 2 - gotowe do zamieszkania! Mieszkanie o powierzchni 51,78m² znajduje się na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy, w odległości krótkiego spaceru od rynku. Lokal poło...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

440 000 PLN (8 627 zł/m2)

3
-
51 m2
2026
15871909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27480647 15871909 Wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze - prywatność, światło i panorama Krakowa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,76 m², położone na 6 - ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Myśliwskiej. Jedyny lokal na pi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (16 667 zł/m2)

3
-
93 m2
2023
15851741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27018170 15851741 Unikatowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej Warzelni z windą Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w gruntownie odrestaurowanym budynku zabytkowej Warzelni. Nieruchomość ta jest jedyną w swoim rodzaju na ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

849 000 PLN (12 864 zł/m2)

3
-
66 m2
2013
15830440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673418 15830440 TEKLINÓW - nowoczesne mieszkania, ogrzewanie gazowe OSTATNIE DUŻE MIESZKANIE NA PARTERZE Z OGRÓDKIEM!!! POW. MIESZKANIA 67.80M2 CENA 453480 ZŁ KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkania usy...

Teklinów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

447 480 PLN (6 679 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15005678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 6634051 15005678 Mieszkanie przytulne 2 pokojowe z balkonem położone w cichej ,pełnej zieleni okolicy. W pobliżu piękne jezioro i lasy. W cenie mieszkania piwnica o pow. ok. 14 m2 własna, garaż murowany własny ( położony w pobliżu budynku), też w pobliżu ogródek ,...

Bierzwnik (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

165 000 PLN (3 073 zł/m2)

2
1
53.7 m2
1980
15889696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w drugiej linii zabudowań 27858759 15889696 DRUGA LINIA ZABUDOWAŃ, Z DALA OD HAŁASU ALEI GRUNWALDZKIEJSPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALULOKALIZACJANieruchomość znajduje się w Gdańsku Oliwie, przy ulicy Grunwaldzkiej natomiast w drugiej lini zabudowań. Doskonała komunikacja tramwajowa or...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
1
57 m2
1960
15887837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795467 15887837 Atrakcyjne mieszkanie z tarasem i ogródkiem - Baranów KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,85m², położone na piętrze budynku w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i bardzo dobr...

Mroczeń (Wielkopolskie, gm. Baranów)

459 000 PLN (7 286 zł/m2)

3
-
63 m2
2026
15871698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27474148 15871698 Mieszkania na sprzedaż - Hanulin Biuro KWADRAT prezentuje nowe lokale mieszkalne w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru od zaraz. Atutem inwestycji są mieszkania bezczynszowe, nowoczesna bryła budynków oraz praktyczne rozkłady pomie...

Krążkowy (Hanulin) (Wielkopolskie, gm. Kępno)

470 000 PLN (5 529 zł/m2)

5
-
85 m2
2025
15818370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26638682 15818370 Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!...

Płock (Centrum) (Mazowieckie, gm. Płock)

2 100 PLN (40 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15781518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25829914 15781518 --- NOWE PIĘKNE MIESZKANIE, W KOTÓRYM JESZCZE NIKT NIE MIESZKAŁ ---Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

822 236 PLN (13 993 zł/m2)

3
1
58.76 m2
2024
15693480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24067175 15693480 Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w Płocku ul. Gałczyńskiego Mieszkanie o pow. 64,55 m2, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym - cztery pokoje, - widna kuchnia - łazienka i WC - balkon - przedpokój Cena 429 000 zł Zaprasz...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

429 000 PLN (6 703 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15889699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858770 15889699 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 66,5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku na osiedlu Park Ostrowska w Szczecinie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o świetnym rozkładzie pomieszczeń. Idealne dla rodziny!Na ...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

830 000 PLN (12 481 zł/m2)

3
2
66.5 m2
2015