• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 29 347

15891176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27890491 15891176 Na sprzedaż wyjątkowo poszukiwane, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 22 mkw.Lokal położony jest na 3. piętrze, dzięki czemu jest dobrze doświetlony.Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do własnej aranżacji. To bardzo dobra propozycja zarówno j...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

443 406 PLN (20 155 zł/m2)

1
1
22 m2
2022
15891175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27890490 15891175 Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie w dobrym stanie, zlokalizowane w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 1956 roku na warszawskiej Pradze-Południe. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących pierwszego mieszkania na start, mieszkania na czas st...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

350 000 PLN (15 909 zł/m2)

1
1
22 m2
1956
15877606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574080 15877606 Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie.Powierzchnia 40 m2, na którą składa się:- szeroki jak na 2 pokojowe mieszkanie salon z głębokim aneksem kuchennym- sypialnia w kwadracie- łazienka- duża wnęk...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

530 000 PLN (13 250 zł/m2)

2
-
40 m2
2018
15840759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785535 15840759 Na sprzedaż bardzo interesujące i dające duże możliwości aranżacyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 mkw. w niespotykanym układzie- dwa niezależne mieszkania połączone w jedną przestrzeń, czyli tzw. dwupak.Lokal ma dwa niezależne wejścia, dwa ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 032 496 PLN (19 120 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15598251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22136219 15598251 Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna. Pokoje rozkładowe o pow. 22,522,926,5 m2. W pokojach przestr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
101.4 m2
1900
15891174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27890489 15891174 Na sprzedaż wyjątkowo poszukiwane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw. w rzadko spotykanym układzie – dwa niezależne pokoje na bardzo kompaktowym metrażu. Lokal jest świetnie doświetlony, duże okna zapewniają przyjemne światło przez...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 776 PLN (18 811 zł/m2)

2
1
33 m2
2022
15891178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27890413 15891178 Polecamy mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Nieruchomość dwupokojowa o powierzchni 42m2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Rozkład lokalu to dwa oddzielne pokoje, kuchnia, garderoba, łazienka z wc oraz przedpokój. ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (36 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15885473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kaliska - M 3-pokojowe, garaż, piwnica - okazja! 27732031 15885473 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie + garaż + piwnica, KaliskaATUTY NIERUCHOMOŚCI:mieszkanie po generalnym remoncie (2025 r.)funkcjo...

Kaliska (Pomorskie, gm. Kaliska)

550 000 PLN (5 140 zł/m2)

3
-
107 m2
1980
15875592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526015 15875592 ...

Kurnatowice (Wielkopolskie, gm. Kwilcz)

129 500 PLN (3 173 zł/m2)

2
1
40.81 m2
1940
15891182 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890452 15891182 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940
15890602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882573 15890602 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w południowo-wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Chojny. W pobliżu liczne sklepy, szkoły, przedszkola. Dogodny dojazd do centrum komuni...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15879356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27613392 15879356 -------- for English check below --------Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie z loggią wychodzącą na zielony ogródek.3 oddzielne, niezależne i zamykane pokoje.Wpełni wyposażone w sprzęt AGD.W okolicy liczne sklepy, szkoły, przystasnki autobusowe oraz st...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 455 PLN (53 zł/m2)

4
1
65 m2
-