• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Śródmieście

Znalezionych ofert: 184

15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15663004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23511544 15663004 Apartament z pracownią w Polonia Residence – Na sprzedaż!Polonia Residence prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Łodzi!Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Kilińskie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (6 422 zł/m2)

3
-
116 m2
1910
15663018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511543 15663018 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

444 000 PLN (10 571 zł/m2)

1
1
42 m2
1910
15663019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511542 15663019 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (11 071 zł/m2)

1
1
42 m2
1910
15663016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23511540 15663016 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

436 000 PLN (10 634 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15664026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23541282 15664026 Apartament gotowy do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania, z pięknym widokiem na panoramę miastaPolonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabr...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (21 636 zł/m2)

1
1
55 m2
1910
15107394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9969451 15107394 Mieszkanie 133 m2 w kamienicy po renowacji przy ulicy Narutowicza w sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej Mieszkanie 133,72 m2 w kamienicy po renowacji przy ulicy Narutowicza w sąsiedztwie Filharmonii Łódzkiej oraz ulicy Piotrkowskiej. Lokal składa się; z ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (5 263 zł/m2)

3
2
133 m2
1930
15893307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906815 15893307 Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony pó...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15706707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24307524 15706707 Mieszkanie 79,24 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w sercu miasta, nieopodal Placu Wolności, Manufaktury i Parku Staromiejskiego. Składa się z 3 pokoi każdy pokój z antresolą, otwartej kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem, przedpokoju i WC. W ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 000 PLN (8 215 zł/m2)

3
1
79 m2
1920
15826422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633263 15826422 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal na biuro, usługi o powierzchni 103,8 m². Usytuowany na parterze nowoczesnego budynku w centrum Łodzi.. Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym.Opis lokalu:powierzchnia: 103,8 m²,położeni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

855 000 PLN (8 301 zł/m2)

1
-
103 m2
2013
15794973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26086305 15794973 Do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2  w stanie deweloperskimMieszkanie znajduje się na wygodnym  3 piętrze w apartamentowcu z windą.Posiada dwa balkony przy salonie z aneksem kuchennym - 6m2 i przy sypialni-1,5m2.Osiedle ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

711 500 PLN (9 747 zł/m2)

3
1
73 m2
2023
15513175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20189859 15513175 Do sprzedaży mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Jaracza:- lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu nieopodal Parku Staszica, Teatru Wielkiego i Dworca Łódź Fabryczna- bardzo jasne mieszkanie z ekspozycją części dziennej na południe i zachód...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (8 976 zł/m2)

3
1
83 m2
2007