• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Śródmieście

Znalezionych ofert: 184

15202585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 12476536 15202585 Rezerwacja do 17.04.2026r.Mieszkanie w samym centrum miasta - 130 m2, dwa niezależne wejścia, 1 piętro, odnowiona kamienica. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 130 m2, z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w odnowionej kamienicy na ul. Jar...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

697 000 PLN (5 362 zł/m2)

4
1
130 m2
1912
15794968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26086301 15794968 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 49m2 w stanie deweloperskimMieszkanie znajduje się na wygodnym 3 piętrze z dużym balkonem ok 8 m2Wyjście na balkon z sypialni i salonu z aneksem kuchennymOsiedle składa się z czterech bloków i stanowi teren zamkni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

477 500 PLN (9 745 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15894020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922862 15894020 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m², położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły przy ulicy Narutowicza w Łodzi. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum i wygodę miejskiego życia.Lokalizac...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (9 105 zł/m2)

3
1
49.97 m2
1965
15517320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20310971 15517320 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPosiadam w ofercie ostatni lokal usługowy w Kamienicy Siemensa, w samym centrum deptaka ul. Piotrkowskiej:- lokal o łącznej powierzchni 262 m2 (w tym 42 m2 ogrodu zimowego lub ogródka otwartego)- cena do negocja...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 300 000 PLN (12 595 zł/m2)

11
-
262 m2
-
15887551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w centrum Łódź 27785459 15887551 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL092026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40,48 m² w klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi - w okolicy Placu Wolności, kilka minut spacerem od Manufaktury oraz terenów zielo...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (6 625 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15834209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788184 15834209 Opiekun oferty:Monika Bistułatel.: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Kpt. Franciszka Żwirki, w samym sercu Łodzi. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nieruchomość od ul. Piotrkowskiej najpopularni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (8 804 zł/m2)

2
1
51 m2
1910
15790432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25965300 15790432 OSTATNIE TAKIE MIESZKANIE - CENA NIŻSZA NIŻ U DEWELOPERA.ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA MIESZKANIA W 4 STANDARDACH DO WYBORUKilińskiego 12 - SŁONECZNE TARASY -  miejsce w sercu miasta.Ta inwestycja, oddana do użytku w 2025 roku już stała się jedną ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (12 258 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15583141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21841244 15583141 Nie ma na mapie Łodzi wielu tak optymalnych, ze względu na lokalizację, miejsc do zamieszkania dla wielbicieli wielkomiejskiego stylu życia jak prezentowane mieszkanie przy ulicy Północnej tuż obok Teatru Muzycznego. Jesteśmy w tym miejscu nieco odda...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

547 000 PLN (7 493 zł/m2)

3
1
73 m2
1920
15740314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24949903 15740314 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m², położonego na drugim piętrze kamienicy z lat 30. XX wieku przy ulicy Nawrot 92. Kamienica z możliwością parkowania na z...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

264 947 PLN (4 999 zł/m2)

2
1
53 m2
1930
15849339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26963680 15849339 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony dzięki dwustronnej ekspozycji wschód zachód.W jego skład wchodzą trzy ust...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15742572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24994891 15742572 Działka inwestycyjna 1237 m² al. Politechniki 36, ŁódźNa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 1237 m², położona przy al. Politechniki w Łodzi. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz posiada ko...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 200 000 PLN (3 395 zł/m2)

-
-
1237 m2
-
15869738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27407998 15869738 Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy U2 o powierzchni ok. 106m2, który znajduje się w centrum Łodzi przy ul. Wólczańskiej 158.Lokal jest częścią nowej inwestycji Accanto, składającej się ze 147 mieszkań, 2 lokali usługowych i garażu podziemnego....

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 274 760 PLN (12 000 zł/m2)

1
-
106.23 m2
2025