• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Górna

Znalezionych ofert: 132

15868061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 Pokoi | 100 m² | Ogród | Idealne dla Rodziny 27363853 15868061 Szukasz miejsca, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń, a codzienne życie jest po prostu wygodne?M1 w inwestycji Nowa Granitowa to ponad 100 m² dobrze rozplanowanego mieszkania z dostępem do ogrodu, gdzie funkcjonalność idzie w parze z komforte...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 150 PLN (6 492 zł/m2)

6
-
100 m2
-
15891432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 3 pokoje | Osobna Kuchnia | 0% prowizji 27897079 15891432 Szukasz mieszkania, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Lokal M5 w inwestycji Nowa Granitowa to gotowe rozwiązanie inwestycyjne: 56,88 m² powierzchni, 3 pokoje i układ idealnie dopasowany do wynajmu. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 352 PLN (8 024 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15866807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 z panoramą! 8 piętro 27328515 15866807 To mieszkanie to świetna, budżetowa propozycja dla osób, które marzą o funkcjonalnej przestrzeni z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Na 47,3 m² znajdziesz aż dwa niezależne pokoje oraz salon, co daje komfort zarówno dla rodzin, jak i o...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

373 360 PLN (7 944 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15890602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882573 15890602 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w południowo-wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Chojny. W pobliżu liczne sklepy, szkoły, przedszkola. Dogodny dojazd do centrum komuni...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15865052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282571 15865052 Z przyjemnością prezentujemy przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,34 m², zlokalizowane na popularnym i zielonym osiedlu przy ul. Felińskiego w Łodzi (Dąbrowa). To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestyc...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 976 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15868035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj od razu | 2 Pokoje | Miejsce Postojowe 27363414 15868035 Chcecie mieszkania, do którego wchodzicie i po prostu zaczynacie żyć - bez remontów, decyzji i miesięcy czekania?M6 w Nowej Granitowej to gotowe, w pełni urządzone 2 pokoje, stworzone z myślą o codziennym komforcie pary.Spokojna okolica, kameralny bu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15789948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25952743 15789948 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37,7 m, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Bałuckiego 68 w Łodzi, w dzielnicy Górna. Zadbany budynek, z wyremonto...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (7 703 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15885297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722346 15885297 Przedstawiamy ofertę własnościowego mieszkania o powierzchni 36,71 m², zlokalizowanego na parterze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Paderewskiego na Górnej w Łodzi. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji w ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 219 zł/m2)

2
1
36.71 m2
1974
15787293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25924266 15787293 Opiekun oferty: Monika Bistułatel.: 602 101 602Na sprzedaż: kamienica w Łodzi ul. Przybyszewskiego 13Otoczenie nieruchomości:Kamienica zlokalizowana jest w dzielnicy Łódź Górna , w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reymonta, Ogrodów Geyera, Placu Niepod...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 000 000 PLN (6 364 zł/m2)

12
-
1100 m2
1905
15780734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25813150 15780734 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Osiedle jest ogrodzone i zagospodarowane zielenią.Budynki mieszkalne są nowoczesne i wyposażone w cichobieżne windy oraz posiadają miejsca parkingowe w garażach podziemnych.Lo...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (9 796 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15777996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25739225 15777996 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 50,53 m, położone na 2 piętrze w zadbanym, 4 piętrowym bloku położonym w okolicy ul. Powszechnej i Mieszczańskiej. Budyne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

458 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15784847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25862144 15784847 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja apartamentowca łączy zalety bliskości do centrum miasta z większym spokojem i dostępem do terenów zielonych, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla osób ceniących życi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

542 000 PLN (14 263 zł/m2)

2
1
38 m2
2024