• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Polesie

Znalezionych ofert: 122

15875808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527341 15875808 Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone na 4. piętrze w kameralnym, niskim bloku przy ul. Kusocińskiego 118, na jednym z najbardziej lubianych osiedli w Łodzi – Retkini.Nieruchomość wyróżnia się bardzo f...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (8 227 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1978
15716206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24507657 15716206 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem typu loggia, w doskonałej lokalizacji w pobliżu terenów zielonych i rekreacyjnych. Mieszkania zostały oddane do użytku w I kwartale 2024r. B...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

530 536 PLN (9 474 zł/m2)

3
-
56 m2
2024
15858468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
z kortem tenisowym i miejscami parkingowymi 27150032 15858468 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m², położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym budynku na zamkniętym osiedlu, co zapewnia kom...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

746 000 PLN (8 988 zł/m2)

3
-
83 m2
1998
15857342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie idealne na start 27119703 15857342 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,5 m², położonego na 3. piętrze w bloku z 1964 r. przy ul. Wileńskiej. To propozycja dla osób, które szukają swojej pierwszej nieruchomości do własnej aranżacji z łatwym dostę...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 791 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15705934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zielonej okolicy Natrura 2000 24291235 15705934 Na sprzedaż wyjątkowy dom z charakterem, położony na dużej, zalesionej działce w Łodzi, w dzielnicy Polesie - Lublinek - Pienista. Nieruchomość wyróżnia się klasycznym stylem, niepowtarzalnym klimatem oraz ogromnym potencjałem zarówno do zamieszkania...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 290 000 PLN (9 502 zł/m2)

6
3
241 m2
1956
15889787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861633 15889787 Dzielnica Polesie to miejsce, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością terenów zielonych. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój oraz relaks wśród natury. Dzielnica ta jest również doskonale skomunikowana z resztą miasta,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (9 661 zł/m2)

3
1
62 m2
1997
15856551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092757 15856551 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel.: 602 101 602Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, w okolicy Alei Włókniarzy z bardzo wygodnym dostępem do wszystki...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

572 000 PLN (15 459 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15845782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26869548 15845782 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel.: 602 101 602Mieszkanie znajduje się w luksusowej inwestycji, w okolicy Alei Włókniarzy z bardzo wygodnym dostępem do wsz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

406 830 PLN (10 706 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15834636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26850863 15834636 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel.: 602 101 602Na sprzedaż kawalerka z antresolą w bardzo wysokim standardzie, mieszkanie bezpośrednio po remoncie, gotowe do wprowadzenia.Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części Ł...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (12 885 zł/m2)

1
1
26 m2
1915
15885309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722684 15885309 Mieszkanie 42,42 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem 4,6 mkw , sypialni, zamykanej kuchni z oknem, łazienki ,WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. W mieszkaniu została wymieniona in...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

405 000 PLN (9 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15677438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23790297 15677438 Bezpieczna, luksusowa oaza ciszy i spokoju.Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży wyjątkowy dom zaprojektowany z myślą o komforcie dla swoich mieszkańców. Oryginalny design z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych. Harmonijne...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 900 000 PLN (16 838 zł/m2)

4
2
291 m2
2015
15881537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637527 15881537 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,47m2. Usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu przy Al. Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi na Retkini. Retkinia to jedna z najbardziej cenionych dzielnic mieszkaniowych w Łodzi, reg...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
56 m2
1977