• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Polesie

Znalezionych ofert: 122

14091331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23519 14091331 Działka budowlana 3600 m2, osiedle Nad Nerem, wydane WZ Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 3600 m2 w Dolinie Rzeki Ner, okolice ulicy Sanitariuszek.Dla działki wydane są WZ na budową domów jednorodzinnych. W drodze dojazdowej znajdują się przy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (194 zł/m2)

-
-
3600 m2
-
15872080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27485312 15872080 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio od właściciela.Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku z 2025 roku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 23,26 m2, łazienki o powierzchni 3,18 m2 or...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

241 000 PLN (9 269 zł/m2)

1
-
26 m2
2025
15726463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700149 15726463 Dom z dużą działką na Złotnie, 800 m² zieleni i spokoju.Na sprzedaż dom o powierzchni około 111,5 m², położony w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Łodzi - na Złotnie. Nieruchomość znajduje się na sporej działce 800 m², co daje naprawd...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

779 000 PLN (7 018 zł/m2)

5
2
111 m2
1960
15834212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26705300 15834212 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na terenie zamkniętego osiedla mieszkaniowego w rejonie Nowe Sady na pograniczu dzielnic Górna i Polesie. Okolica łączy dostęp do miejskiej infrastrukt...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (8 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2001
15893524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913517 15893524 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam serdecznie,mam do zaoferowania, jasne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.Pełna własność z Księgą Wieczystą.Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 500 PLN (9 988 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15862957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27235110 15862957 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Strzelców Kaniowskich 25.Lokal znajduje się na nowo budowanym osiedlu Waterlane Concept & Vibe na rewitalizowanym Starym Polesiu.Na osiedlu będzie też sklep ALDI z duż...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 430 568 PLN (10 800 zł/m2)

1
-
132.46 m2
2027
15859196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27165058 15859196 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Strzelców Kaniowskich 25.Lokal znajduje się na nowo budowanym osiedlu Waterlane Concept & Vibe na rewitalizowanym Starym Polesiu.Na osiedlu będzie też sklep ALDI z duż...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 527 331 PLN (10 911 zł/m2)

1
-
323.27 m2
2027
15681608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23860904 15681608 Oferuję do sprzedaży pięknie położoną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 2260m.kw, w obrębie STARE ZŁOTNO - ŁÓDŹ. Według MPZP na terenie działek możliwość zabudowy zagrodowej. Miejsce, w któr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

300 000 PLN

-
-
2260 m2
-
15890027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Dwustronny lokal | 350 m do Piotrkowskiej 27867513 15890027 Szukasz bezpiecznej przystani dla kapitału z gwarancją wzrostu wartości? A może idealnego, widocznego miejsca na własną działalność? Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na flagowy lokal usługowy (LU1) w odrestaurowanej kamienicy Zielona Residence. St...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 000 PLN (8 316 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15891384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
= Klimatyczne poddasze | 3 pokoje | Centrum = 27896598 15891384 Zainwestuj w nieruchomość, która wyróżnia się na rynku najmu. Apartament M54 o powierzchni 57,55 m² w prestiżowej Zielona Residence to gwarancja wysokiego obłożenia i prestiżu. Poddasza w zrewitalizowanych kamienicach to jedne z najchętniej wybierany...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 205 PLN (8 232 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15868003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ 2 Pokoje | Parter | Centrum | Widok na Patio 27361742 15868003 Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum, które sprawdzi się zarówno do życia, jak i pod wynajem?M40 w Zielona Residence to 2-pokojowy lokal na parterze, z oknami skierowanymi na zielony dziedziniec i wschodnią ekspozycją.Poranne światło naturalnie ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 500 PLN (9 153 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15758487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25322582 15758487 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 42,42 m² do remontu Osiedle Retkinia, ŁódźOpis nieruchomości:Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w spokojnej i zielonej części Osiedla Retkinia. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

379 000 PLN (9 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1972