• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Polesie

Znalezionych ofert: 122

15835695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26703310 15835695 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Opis lokalizacji:To spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W kilka minut dojdziesz do przystanków komunikacji miejskiej, które zapewniają s...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (11 176 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15798323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26166778 15798323 Rezerwacja!3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Falistej w ŁodziOpiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, całodobowo strzeżonym i starannie utrzymanym osiedlu przy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

699 000 PLN (11 650 zł/m2)

3
1
60 m2
2021
15838961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737585 15838961 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 6022 osobne pokoje w świetnej lokalizacji przy Politechnice Łódzkiej. Mieszkanie w apartamentowcu z 2023r. Sprzedawane z całym wyposażeniem, gotowe do natychmiastowego najmu. Opis lokalizacji:Nieruchomość poło...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (13 971 zł/m2)

2
1
35 m2
2023
15841670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26792682 15841670 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę życia w mieście.Otoczenie nieruchomoś...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

497 000 PLN (6 627 zł/m2)

3
1
75 m2
1952
15829250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649614 15829250 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Możliwość przeniesienia aneksu kuchennego do salonu!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

390 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
60 m2
1908
15795665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26101836 15795665 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Dogodna, centralna lokalizacja w Łodzi, która oferuje wyjątkową równowagę między bliskością centrum miasta, a komfortemspokojem codziennego życia.W otoczeniu mieszkania istnie...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (7 023 zł/m2)

2
1
44 m2
1937
15806914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26354976 15806914 2-pokojowe mieszkanie przy Parku na ZdrowiuOpiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel.: 602 101 602NieruchomośćJasne i ciche mieszkanie o powierzchni 52,9 m, zlokalizowane na 3. piętrze (z 3) w bloku z cegły z 1931 roku.Nieruchomość znajduje się w jednej...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 000 PLN (8 058 zł/m2)

2
1
52 m2
1931
15790460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25966960 15790460 Oferuję dom jednorodzinny w dzielnicy Zdrowie w Łodzi ul. Sułkowskiego. Dom znajduje się na ul. Sułkowskiego w bezpośredniej bliskości dwóch dużych kompleksów zieleni - Brusa oraz Parku na Zdrowiu.Dom o powierzchni 179 m.kw. wybudowano w 1980 r. na ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

949 000 PLN (5 272 zł/m2)

6
2
180 m2
1980
15869168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27402901 15869168 Zamieszkaj w mieszkaniu na nowym osiedlu Filo w Łodzi na Polesiu! Dwa pokoje, taras z ogródkiem i świetna lokalizacja przy PŁ. To idealne miejsce dla młodych ludzi, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokry...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (11 915 zł/m2)

2
1
35.67 m2
2025
15584990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem, Łódź, Polesie 21876969 15584990 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL242025Oferta dostępna wyłącznie u nas.Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,49 m², położone na 4. piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób ceniących wy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (6 439 zł/m2)

3
1
66 m2
1970
15648086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23246480 15648086 Zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i umówienia się na oglądanie. To wymarzone miejsce dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na remont czy wykończenie.Do apartamentu prz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 090 000 PLN (18 167 zł/m2)

2
1
60 m2
2017
15777718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736499 15777718 Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem ul. Srebrzyńska, Łódź PolesieNa sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Srebrzyńskiej w Łodzi. Idealne dla osób...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

2
1
39 m2
2025