• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Polesie

Znalezionych ofert: 122

14633237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24825 14633237 Działka zlokalizowana w Łodzi w pobliżu PORT ŁÓDŹ Prezentujemy działkę niezabudowaną o powierzchni 2962 mkwZgodnie z MPZPPrzeznaczenia terenów:- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna- usługi lokalne;przeznaczenie uzupełniające:- istniejąca zabudowa z...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

450 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
2962 m2
-
15891079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885897 15891079 Oferta dodana za pomocą ADDOMNa sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,97 m², położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na łódzkiej Retkini.Mieszkanie składa się z:• przestronnego salonu z wyjściem na balko...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

420 000 PLN (7 925 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15791312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25989609 15791312 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego, w pełni rozkładowego, usytuowanego na czwartym piętrze wieżowca.Powierzchnia mieszkania to 42,98 m² na którą składają się:- pokój o pow. ok. 15,12 m² z wyjściem na balkon,- pokó...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (8 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1973
15890361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875892 15890361 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie i dużym potencjale aranżacyjnym. Duże okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrza, a układ pozwala na stworzenie komfortowej strefy dziennej oraz części...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

319 000 PLN (11 393 zł/m2)

1
-
28 m2
1988
15173444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11662738 15173444 Kameralna kamienica przy ul. Łąkowej.Tylko 4 lokatorów.Klimat przedwojennej Łodzi. Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie położone z dala od ulicy Łąkowej, wśród zieleni i starodrzewu.Mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami dekoracyjnym...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

739 000 PLN (4 993 zł/m2)

5
1
148 m2
1903
15890028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko 6 978 zł/m²| 2 pokoje + kuchnia | Centrum 27867512 15890028 Szukasz okazji, która zdarza się raz na kilka lat? Właśnie ją znalazłeś. Prezentujemy lokal M39 w prestiżowej Zielona Residence. W ramach specjalnej promocji obniżamy cenę o 45 000 zł, co sprawia, że to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych ofert inwe...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

345 000 PLN (7 041 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15800258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26210154 15800258 Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny 49.02m2 znajdujący się w Łodzi, w dzielnicy Polesie, przy ulicy Więckowskiego. Cena 380 000 zł. Kamienica oferuje idealną przestrzeń dla młodych osób, w szczególności studentów, szukających komfortowego i funkcj...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (7 755 zł/m2)

2
1
49 m2
1940
15852062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27024937 15852062 Wyjątkowa Przestrzeń Biurowa w Sercu Historycznego Tobaco Park Idealna Siedziba dla Wizjonerskich PrzedsiębiorcówCzy marzysz o biurze, które nie jest tylko miejscem pracy, ale inspirującą przestrzenią, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Jeś...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (9 343 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15831341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26691897 15831341 Wyjątkowe mieszkanie 57 m² w prestiżowym, zamkniętym osiedlu Maestria Park II w Łodzi (Złotno Polesie).Mieszkanie od pierwszego Właściciela, wykończone na własny użytek, z dbałością o jakość, funkcjonalność i detale. Jasne, pełne naturalnego światła...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

694 600 PLN (12 186 zł/m2)

2
1
57 m2
2022
15841673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26792686 15841673 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 602Kawalerka o powierzchni 14,62 m przy ul. Wileńskiej na Retkini w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Lokal po generalnym gotowy do zamieszkania lub do wynajmu. Opis lo...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (12 071 zł/m2)

1
1
14 m2
1930
15887499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27784493 15887499 WYSOKI STANDARD (300 cm) KLIMATYZACJA BALKON - Centrum przy ManufakturzeSzukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni 25,19 m², łączącą nowoczesny design z doskonałą lokaliz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (11 400 zł/m2)

1
1
25 m2
2015
15772067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25600451 15772067 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Możliwość przearanżowania na trzy pokoje!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
68 m2
1960