• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Widzew

Znalezionych ofert: 106

15887556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785466 15887556 2 pokoje z ogródkiem na Łódzkim Widzewie ! Spokojna okolica i świetny układ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w spokojnej części Łodzi. Lokal znajduje się w zadbanym bloku z 1980 roku i posiada ogromny atut prywatn...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
44 m2
1980
15836545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713682 15836545 Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku.Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Ogrzewany poprzez piec gazowy z uj...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
1943
15819658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633109 15819658 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,56 m², w cenie 400 000 PLN. Znajduje się w spokojnej dzielnicy, idealnej dla rodzin ceniących sobie ciszę i bliskość natury. Lokal na przełomie 20252026 przeszedł generalny remont. Mieszkanie jest częściowo ume...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1990
15453863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18925092 15453863 Na sprzedaż hala znajdująca się w Nowosolnej. Całkowita powierzchnia użytkowa 685,44 m², na co składa się: BUDYNEK PRODUKCYJNO-SOCJALNY 247,13 m² (parter) socjalne 18,48 pomieszczenie I 22,20 pomieszczenie II 83,25 pomieszczenie III 71,92 kuchnia 13,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 000 PLN (3 235 zł/m2)

11
-
680 m2
2020
15182446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11883132 15182446 Działka inwestycyjna o powierzchni 3489m2 na skrzyżowaniu ulic Brzezińskiej oraz Zjazdowej w Łodzi Do zaoferowania posiadam działkę budowlano-usługową o powierzchni 3489m2 na skrzyżowaniu ulic Brzezińskiej oraz Zjazdowej w Łodzi. Nieruchomość na sprz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 300 000 PLN (1 232 zł/m2)

-
-
3489 m2
-
15884792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27713135 15884792 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ul. Ziemowita.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi na...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

590 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15875623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526110 15875623 Szukasz przestrzeni, która nie ogranicza? Masz dość ciasnych pokoi w blokach z wielkiej płyty? Odkryj nieruchomość, która łączy solidność tradycyjnego budownictwa z prestiżową lokalizacją w sercu łódzkiego Widzewa.To mieszkanie to czyste płótno dla i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

483 000 PLN (6 852 zł/m2)

3
1
70.49 m2
1958
15881181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z widokiem na park 27625324 15881181 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni około 30 m², położonej na 5. piętrze zadbanego budynku na osiedlu Widzew Wschód w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, z dostępem do pe...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (9 633 zł/m2)

1
1
30 m2
1980
15831154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie obok stacji Lódź Widzew 26687903 15831154 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62,3 m², położonego na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z dużą windą, w bardzo dobrze skomunikowanej części Łodzi - przy ul. Jurczyńskiego, tuż obok stacji Łó...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

528 000 PLN (8 516 zł/m2)

2
1
62 m2
1986
15619114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja, duży potencjał – idealne 22578540 15619114 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni 73,22 m² oferuje funkcjonalny układ trzech pokoi oraz dodatkową przestrzeń na poddaszu, która może zostać wykorzystan...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

420 000 PLN (5 753 zł/m2)

3
1
73 m2
1944
15391273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Światowy Oskar 2025r dla Echo Fuzji!!! 17510304 15391273 Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - MIPIM Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury Award. Rewitalizacja 8 hektarów ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 620 000 PLN (17 234 zł/m2)

4
-
94 m2
2023
15406687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17840195 15406687 Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową okazję zakupu dwupokojowego mieszkania na Widzewie.Główne atuty nieruchomości: • doskonała komunikacja z centrum• bliskość komunikacji miejskiej• cicha i spokojna okolicaNieruchomość złożona z: • aneks kuchen...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
44 m2
1979