• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Łódź Widzew

Znalezionych ofert: 106

15861844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27212947 15861844 Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38.55 m², usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji ZENIT, przy ulicy Widzewskiej w Łodzi.Składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, obecnie z w stanie ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

372 000 PLN (9 789 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15894233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933696 15894233 Są nieruchomości luksusowe. I są takie, które pojawiają się na rynku niezwykle rzadko.Ten  dom przy ul. Babiego Lata zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.Na kameralnym, zamkniętym osiedlu, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łodzi, ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 800 000 PLN (14 953 zł/m2)

6
2
321 m2
2024
15665121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23584022 15665121 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta, sprawia, że jest to doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 250 000 PLN

-
-
13900 m2
-
15885238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Listopadowa/Giewont - działka do wzięcia 27721011 15885238 Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m², przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń, o regularnym kształcie prostokąta, co daje dużą swobodę w projektowaniu wymarzonego d...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 360 PLN

-
-
1199 m2
-
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15697727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24135966 15697727 Do sprzedania budynek biurowo-magazynowy o powierzchni całkowitej 674 m2 stojący na ogrodzonej wybrukowanej działce o powierzchni 1180 m2Budynek składa się z 3 kondygnacji:1. Piwnica - powierzchnia magazynowa oraz kotłownia2. Parter - powierzchnia ma...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (4 154 zł/m2)

3
-
674 m2
1960
15865103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27285347 15865103 Oferuję do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. Przędzalnianej 77 w Łodzi. W kameralnym 3 piętrowym budynku z cegły z 1998roku,  z ogrodzonym terenem. O powierzchni 140 m2 z dwoma przynależnymi miejscami parkingowymi oraz komórką l...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

945 000 PLN (6 799 zł/m2)

5
2
139 m2
1998
15662329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23496736 15662329 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie na Widzewie.Nowe budownictwo 73.4 m2 2-gie piętro 3pokoje, komórka lokatorska.Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i pokój np dla dziecka, biurowyZ salonu wyjście na balkon od...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

770 000 PLN (10 548 zł/m2)

3
1
73 m2
2024
14319524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23640 14319524 Działka inwestycyjna 2,35 ha w pobliżu wjazdu na A1 Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2,35 ha położoną w pobliżu skrzyżowania MalowniczaRokicińska. Działka objęta MPZP z funkcją usługowo-mieszkaniową. Budować można tylko na cz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 490 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
23445 m2
-
15819812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633122 15819812 Widzew to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która łączy w sobie uroki spokojnego życia z nowoczesną infrastrukturą miejską. Dzięki dogodnemu położeniu, mieszkańcy mają łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli oraz licznych sklep...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

562 000 PLN (7 806 zł/m2)

4
1
72 m2
1978
15768229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25537356 15768229 Twoje miejsce w Łodzi osiedle domów jednorodzinnych przy ul. GajcegoZamieszkaj z rodziną w spokojnej dolinie rzeki MiazgiSzukasz domu dla rodziny w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygody życia w mieście? Mamy dla Ciebie idealną ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

839 999 PLN (7 706 zł/m2)

5
1
109 m2
2025
15893460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911409 15893460 Opiekun oferty:Patrycja Górska602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola m.in. Galeria Łódzka, Monopolis oraz centrum handlowe Tulipan. Okolica jest bardzo dobrze...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 908 zł/m2)

3
-
65 m2
1960