• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 104

15876223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27533089 15876223 Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych!Nieruchomość idealna pod inwestycje!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,74 m2Mieszkanie got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

275 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
33 m2
1980
15870835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441077 15870835 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15828132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595236 15828132 Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego.Okna z pokoi wychodzą na Rynek, natomiast kuchnia ma widok na spokojne podwórze, co zapewnia komfort i cisz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

444 000 PLN (9 652 zł/m2)

2
-
46 m2
1965
15792696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025638 15792696 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, CentrumNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ:duża kuchnia jasny salon pokój z balkonem łazienka przedpokój Standard:got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15753847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25217185 15753847 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zarzecze!Na powierzchnię mieszkania składają się dwa duże pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowa...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

276 500 PLN (6 011 zł/m2)

2
-
46 m2
1939
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 REZERWACJATrzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15893595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915129 15893595 Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie.Na parterze znajduje się część dzienna, gdzie jest:- duży, świetnie doświetlony salon,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
150 m2
1974
15890578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27879787 15890578 Kawalerka w Centrum - gotowa do zamieszkania! Idealne na start lub pod inwestycję!Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchnia i łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, nowe instal...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

206 000 PLN (9 364 zł/m2)

1
1
22 m2
1939
15870950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27449165 15870950 Oferta bez prowizji od kupującego ! Piękny dom położony w cichej części miasta, w okolicach Osiedla Zawiszów.Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz przyziemie. Dom położony w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu - w cichej okolicy.Na ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 650 000 PLN (5 789 zł/m2)

6
2
285 m2
2000
15856165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27084097 15856165 Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. MIESZKANIE DO KAPITALNEGO REMONTU!W mieszkani...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

292 000 PLN (7 300 zł/m2)

2
-
40 m2
1975
15811880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26444194 15811880 Mieszkanie o pow. 35m2 w dokumentach (37 m2 realnej powierzchni) składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. , ogrzewanie podłogowe - elektryczne.Ciepła woda z nowoczesnego bojlera.Budynek w bardzo dobrej kondycji technicznej, do mieszkania ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

290 100 PLN (8 532 zł/m2)

1
-
34 m2
1939