• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 104

15751685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25145766 15751685 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Mieszkanie rozkładowe, bardzo słoneczne!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz ustawny przedpokój.W mieszkaniu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 900 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
15740857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960376 15740857 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dużym atutem mieszkania są okna wychodzące na dwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
1800
15891423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897182 15891423 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (10 679 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15890480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878407 15890480 Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze po kapitalnym remoncie!Na powierzchnie mieszkania ok. 45 m2 składa się salon z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie posiada balkon!W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele ora...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

415 000 PLN (9 222 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15889480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27851720 15889480 Szeregowy dom w Świdnicy.0% prowizji ! Pow. 144m2 w sam raz dla 4-6 osobowej rodziny w cichej i spokojnej lokalizacji, pow. działki 182 m2. Segment środkowy.Bardzo funkcjonalny układ,Parter:- salon z aneksem kuchennym 39,93 m2,- wc 2,72 m2,- hol 4,3 ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (5 549 zł/m2)

5
2
144 m2
2021
15887088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27776586 15887088 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Zdjęcia zamieszczone w ofercie są w częściowej wizualizacji.Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, osobna łazienka i toaleta oraz ust...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

445 000 PLN (7 542 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15884704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710180 15884704 REZERWACJA ! Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża sypialnia z balkonem oraz łazienka i przedpokój. Mieszkanie ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
1
41 m2
1980
15882700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673155 15882700 Prezentujemy Państwu przestronne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie wy...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
57 m2
1975
15861966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27218640 15861966 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokój.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - w cenie może pozostać całe um...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (8 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 900 PLN (8 300 zł/m2)

3
-
53 m2
1900
15798289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26166066 15798289 Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych!Mieszkanie do remontu.Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie dwustronne, samodzielne ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

445 000 PLN (8 091 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15767520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25529357 15767520 Oferta 0 % prowizji od kupującego ! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duży otwarty salon z kuchnią, łazienka, dwa pomieszczenia gospodarcze oraz wi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

849 000 PLN (8 663 zł/m2)

4
2
98 m2
2023