• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 104

15893838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921379 15893838 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń 63,5 m² 2 miejsca w garażu Świdnica Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 3. piętrze budynku z windą...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

690 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
-
63 m2
2021
15735235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851771 15735235 Dom o wysokim standardzie położony w atrakcyjnej części miasta!Na powierzchnię domu składają się łącznie trzy poziomy oraz dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 80m2. Parter domu to część dzienna: salon w wyjściem na taras, otwarta kuchnia oraz jadalni...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 500 000 PLN (5 792 zł/m2)

8
2
259 m2
1939
15804170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26301731 15804170 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m² , położonego na 4. piętrze zadbanej kamienicy w dogodnej lokalizacji Świdnicy , zaledwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

300 000 PLN (5 769 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15889552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27852089 15889552 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 43,5 m² Świdnica, Osiedle Młodych ul. Słobódzkiego Biuro Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, świeżo wyremontowane, 3-pokojowe miesz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
43 m2
1980
15888987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838288 15888987 Nowa obniżona cena!!! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu, w zabudowie szeregowej, na prestiżowym osiedlu w ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
-
124 m2
-
15447254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 18768799 15447254 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel. 602 101 602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 6-pokojowego znajdującego się na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej. Otoczenie nieruchomości:W pobliżu nieruchomości znajdu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

878 210 PLN (5 322 zł/m2)

6
-
165 m2
1910
15486353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19634485 15486353 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Środkowej w ścisłym centrum Świdnicy. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne udogodnienia, takie jak sklepy, punkty usłu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

539 000 PLN (5 923 zł/m2)

4
-
91 m2
1904
15441590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18635476 15441590 Opiekun nieruchomości:Magdalena Borońskatelefon 602 101 602Kamienica w stanie do własnej aranżacji! Możliwość podziału na szesnaście mieszkań!Otoczenie nieruchomości:Świdnica opiera się na przemyśle, usługach oraz turystyce. Miasto jest siedzibą wiel...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 500 000 PLN (2 377 zł/m2)

11
-
631 m2
-
15667118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23591687 15667118 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76 m położone na drugim piętrze kamienicy w samym sercu Świdnicy zaledwie kilka kroków od Rynku. Lokal dostępny od zaraz, idealny zarówno do z...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

569 000 PLN (7 487 zł/m2)

2
1
76 m2
1902
15530552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20619785 15530552 Opiekun oferty: Julia Kowalskatel. 602 101 602 Działka znajduje się w strefie przemysłowej miasta Świdnica. Dojazd odbywa się drogą asfaltową. Położenie zapewnia bardzo dobrą dostępność do drogi DK35. Podstawowe informacje:- Świdnica ul. Metalowców, ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

7 134 000 PLN

-
-
26723 m2
-
15634601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22922783 15634601 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,6 m², położone na 3. piętrze, w doskonałej lokalizacji - w samym sercu Świdnicy. Idealna propozycja ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (7 833 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15670321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23645266 15670321 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Młodych w Świdnicy Na sprzedaż przestronne piękne mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na pierwszym piętrze w doskonałej lokalizacji. T...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

659 000 PLN (8 787 zł/m2)

4
-
75 m2
1980