• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Aleksandrów Łódzki

Znalezionych ofert: 36

15796378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26118440 15796378 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² zlokalizowane w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Daszyńskiego.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze odmalowanego, zadbanego bloku, w bardzo wygodnej części miasta, w pobliżu sklepów, punktów usługo...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

312 000 PLN (6 783 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15795970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26109888 15795970 Na sprzedaż narożna działka budowlana za cenę 260.000 tyś złotych o powierzchni 843 m² z przeznaczeniem usługowo-mieszkaniowym idealna pod inwestycję, działalność lub nowoczesny dom z funkcją usługową. Dodatkowo do metrażu możemy doliczyć około 250 ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

240 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
843 m2
-
15845425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26860795 15845425 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Aleksandrów Łódzki, ul. RafałkiCena: 1 000 000 złDom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m², położony na działce 383 m², w spokojnej i zielonej części miasta. Budynek oferuje 5 kondygnacji oraz ogród z t...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 000 000 PLN (5 556 zł/m2)

5
2
180 m2
2011
15834936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707485 15834936 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Aleksandrowie Łódzkim ul. KonstantynowskaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 2. piętrze w zadbanym budynku w świetnej lokalizacji.Lokal składa się z trzech ustawnych ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

455 000 PLN (7 222 zł/m2)

3
1
63 m2
1991
15338663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16207228 15338663 Działka budowlana zalesiona 2194 m2 w Aleksandrowie Łódzkim Do sprzedania działka budowlana 2194 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka znajduje się przy drodze utwardzonej w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Placydows...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

370 000 PLN (169 zł/m2)

-
-
2194 m2
-
15682001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23869178 15682001 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Ludwika Węgierskiego,  działka budowlana o powierzchni 956,2 m2. Media - woda na działce            - prąd przy działceNa terenie nieruchomości znajdują się wieloletnie nasadzenia.Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze b...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

200 000 PLN (208 zł/m2)

-
-
962 m2
-
15647581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23235773 15647581 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Ludwika Węgierskiego,  działka budowlana o powierzchni 956,2 m2. Media - woda na działce            - prąd przy działceMożliwość dokupienia działki obok o powierzchni 962 m2.Na terenie nieruchomości znajdują się wieloletnie n...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

200 000 PLN (209 zł/m2)

-
-
958 m2
-
15536509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20754541 15536509 Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1477,6 m2.Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej.Media - woda i prąd - w drodze dojazdowej.Dwie drogi dojazdowe.Możliwość dokupienia działki obok ze stawem.Blisko centrum mia...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

230 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
1475 m2
-
15520596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20388838 15520596 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 36 m2. znajdujące się w malowniczej lokalizacji Aleksandrów Łódzki, Targowy Rynek. Mieszkanie charakteryzuje się doskonałymi warunkami świetlnymi, dzięki dużym oknom wychodzącym na park, co ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

296 000 PLN (4 111 zł/m2)

2
1
72 m2
1952
15349811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16515211 15349811 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana 1592 m2. z budynkiem gospodarczym 240 m2. ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 1592 m2, przy drodze asfaltowej. Media : prąd - w drodze asfaltowej woda - w drodze asfaltowej ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

450 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
1592 m2
-
15053439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8304716 15053439 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-dom w zabudowie szeregowej 108 m2 plus 20 m2 poddasza niewliczone w cenę. Polecam Państwu segment środkowy - 108 m2 z dodatkową powierzchnią poddasza-20 m2.Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym,2 łazienek,3 sypialni,garderoby...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

623 268 PLN (5 771 zł/m2)

4
2
108 m2
2023
14865978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3623329 14865978 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-dom w stanie deweloperskim-174 m2 z garażem na dwa auta. Polecam Państwu serdecznie dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 174 m2 na działce 925 m2. Znajduje się on w bardzo lubianej okolicy ul. Torfowej. Na parterze ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 450 000 PLN (8 056 zł/m2)

4
2
180 m2
2022