• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Aleksandrów Łódzki

Znalezionych ofert: 36

15792237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26009970 15792237 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż parterowy budynek o pow. 160 m2. na działce 2150 m2.Media - prąd - obok działki ( możliwość korzystania z prądu podłączonego od innej nieruchomości właściciela, do czasu założenia nowej skrzynki ) - woda - ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

500 000 PLN (3 125 zł/m2)

11
-
160 m2
2010
15329566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15971387 15329566 Idealna oferta dla osób, które myślą o szybkim wprowadzeniu się - w dobrej lokalizacji. Na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. 230 m2, usytuowany przy ul Ogrodowej - w ścisłym centrum.Bardzo dobry stan nieruchomości sprawia, że możesz zamieszkać bez koniec...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

820 000 PLN (3 565 zł/m2)

7
2
230 m2
1974
15532329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20650080 15532329 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 9300 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - kanalizacja w drodze            -  woda w drodzeNieruchomość jest ciekawą propozycją dla inwestora.Na terenie są drz...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 831 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15841619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26792482 15841619 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ulica Wolności, działka budowlana o powierzchni 3599,9 m2.Media - prąd, woda, gaz w drodze przy działce.Na terenie nieruchomości znajduje się staw i linia napowietrzna.Istnieje możliwość zakupu drugiej działki w głębi o powierzch...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

200 000 PLN (56 zł/m2)

-
-
3599 m2
-
15826941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633288 15826941 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze.Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni, łazienki, toalety,  przedpokoju i balkonu.Ekspozycja okien południe i p...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

365 000 PLN (6 404 zł/m2)

4
1
57 m2
1975
15791559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25994373 15791559 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 100 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej i usługowej.Media - prąd w drodze dojazdowej.Nieruchomość położona niedaleko centrum.W okolicy domy jednorodzinne.Możliwość w...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 450 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
8374 m2
-
15790456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25966956 15790456 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1400 m2.Według MPZP jest to teren zabudowy jednorodzinnej.Media - woda miejska przy działce - prąd w drodze dojazdowejWokół domy jednorodzinne. Niedaleko nowo powstała Biedro...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

300 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
1400 m2
-
15541482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20856878 15541482 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 7661,6 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - kanalizacja w drodze            -  woda w drodzeNieruchomość jest ciekawą propozycją dla inwestora.Na terenie są d...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 500 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
7661 m2
-
15505994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20067214 15505994 Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 8108,3 m2 . Nieruchomość jest w studium - będzie to teren zabudowy produkcyjnej i magazynowej oraz usługowej.Media - prąd, gaz, światłowód w drodze, kanalizacja na działce.Jedna z niewielu dostępnych działek...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 400 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
8108 m2
-
15550717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20968807 15550717 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - działka budowlana o powierzchni 8120 m2. Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media - kanalizacja w drodze - woda w drodzeNieruchomość jest ciekawą propozycją dla inwestora.Na terenie są drz...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 600 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
8119 m2
-
14869808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3701474 14869808 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-dom 170 m2 plus budynek gospodarczy o pow. 300 m2. Polecam Państwu serdecznie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m2, wraz z budynkiem gospodarczym - 302 m2., na działce liczącej 817,2 m2 .Na parterze znajdują się : kuchn...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

840 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
-
170 m2
1945
14828969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27062 14828969 Mieszkanie 33 m2 z ogródkiem w centrum Aleksandrowa Łódzkiego Do zaoferowania posiadam mieszkanie o powierzchni 33m2 ,do którego przynależy również ogródek.Nieruchomość jest położona w centrum Aleksandrowa Łódzkiego.Budynek składa się z trzech gospod...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

269 999 PLN (8 437 zł/m2)

2
1
32 m2
1970