• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Błonie

Znalezionych ofert: 69

15883893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27683118 15883893 Magazyn na sprzedaż w Błoniu, przy ul. Grodziskiej – świetna lokalizacja i potencjał inwestycyjny.Nieruchomość oferuje możliwość prowadzenia produkcji oraz działalności uznanych za uciążliwe, co czyni ją idealną dla firm poszukujących przes...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

9 796 800 PLN (1 200 zł/m2)

1
-
8164 m2
1976
15883892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27683117 15883892 Na sprzedaż budynek biurowo-hotelowy położony w Błoniu, przy ulicy Grodziskiej. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele biurowe, hotelowe lub usługowe, oferując przestronne i funkcjonalne wnętrza oraz dogodną lokalizację w pobliżu głównych tras komu...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

3 525 000 PLN (1 500 zł/m2)

11
-
2350 m2
1977
15882074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27657166 15882074 Dom w stanie deweloperskim blisko stacji PKP.Zamieszkaj w cichej, zielonej okolicy z bezpośrednim dostępem do kolei. Idealne rozwiązanie dla rodzin i osób, które chcą łączyć spokój przedmieścia z szybkim dojazdem do centrum miasta. Powierzchnia: 122 ...

Błonie (Bieniewice) (Mazowieckie, gm. Błonie)

777 000 PLN (4 317 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15868111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27365475 15868111 Nowy domom z ogródkiem w zabudowie szeregowej w Bieniewicach pod Błoniem– w cenie mieszkania w Warszawie.Zamieszkaj, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących przestrzeń i wy...

Błonie (Bieniewice) (Mazowieckie, gm. Błonie)

860 000 PLN (4 778 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15877389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27569300 15877389 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co znacznie przyspiesza proces rozpoczęcia inwestycji Działka ma regularn...

Błonie (Małopolskie, gm. Tarnów)

153 650 PLN

-
-
1000 m2
-
15872126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27485982 15872126 CENA DO NEGOCJACJI ! Nowoczesny , wolnostojący,energooszczędny , nisko budżetowy dom z basenem blisko kolejki Błonie Rokitno. Gotowy do wprowadzenia! Niskie koszty utrzymania ( 550 zł msc) Zaledwie 3 minuty pieszo do stacji kolejki. Dom o po...

Błonie (Błonie) (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 689 000 PLN (5 278 zł/m2)

6
-
320 m2
2017
15627343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22781941 15627343 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTeren o powierzchni 37 240 m2 bezpośrednio przy trasie Poznańskiej (DK92 Warszawa - Poznań) i utwardzonej drodze gminnej z obowiązującym MPZP.Do planowanego Centralnego Portu Lotniczego Baranów i kolei...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

13 406 400 PLN (360 zł/m2)

-
-
37240 m2
-
15575057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21641130 15575057 Do sprzedaży hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Możliwość zakupu sąsiedniej hali o powierzchni 1300 m2, też w cenie 1200 zł + 23 % VAT, za 1 m. Bardzo polecam. Pośrednik...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 760 000 PLN (1 200 zł/m2)

11
-
2300 m2
1970
15845995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26873361 15845995 Do sprzedaży budynek biurowo - usługowy usytuowany w Centrum Błonia. Budynek murowany, wybudowany w 2000 r. o łącznej powierzchni 474,4 m2 składający się z: a) lokal o powierzchni 125,4 m2 w części piwnicznej, b) lokal o powierzchni 137 m2 w części ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 490 000 PLN (5 253 zł/m2)

11
-
474 m2
2000
15840375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774639 15840375 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 270 m2 położony w Błoniu w spokojnym otoczeniu zieleni i domów jednorodzinnych Nieruchomość ma bardzo duży potencjał inwestycyjny od wysokich piwnic po poddasze można zap...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 050 000 PLN (3 889 zł/m2)

1
-
270 m2
1990
15829381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26639090 15829381 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki przemysłowej położonej ; za granicami miasta w Błoniach, o powierzchni aż 13 540 m. Idealne miejsce dla inwestorów planujących rozwój działalności magazynowej, usługowej . Na terenie obowiązują już wy...

Błonie (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

2 978 800 PLN (220 zł/m2)

-
-
13540 m2
-
15598789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22151251 15598789 Nie przegap tej wyjątkowej oferty domu, który może stać się Twoim wymarzonym miejscem do życia lub przestrzenią, w której Twoja działalność gospodarcza rozkwitnie. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o nieograniczonych możliwoś...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 450 000 PLN (14 078 zł/m2)

4
2
103 m2
1995