• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Białystok Zawady

Znalezionych ofert: 43

15872299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490002 15872299 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 260 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2026
15868529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385171 15868529 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026
15867969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360090 15867969 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 135 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.3 m2
2026
15869689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27407928 15869689 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

570 651 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.78 m2
2026
15868530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385172 15868530 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

484 711 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
60.97 m2
2026
15887107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
47,46 m² | Zawady | balkon, komórka | 2023 r. 27777276 15887107 Na sprzedaż wyjątkowa przestrzeń o powierzchni 47,46 m², położona przy ul. Oleńki na kameralnym osiedlu Zawady w Białymstoku — miejscu, gdzie codzienność zwalnia, a cisza naprawdę istnieje.Usytuowane na drugim (i zarazem ostatnim) piętrze nowoczesneg...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

545 000 PLN (11 596 zł/m2)

2
1
47 m2
2023
15851212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka na Zawadach 27012695 15851212 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 150,44m2 (użytkowa 133,8m2)...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (7 993 zł/m2)

5
2
150 m2
2025
15851187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka na Zawadach 27012694 15851187 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 148,53m2 (użytkowa 130,5m2)...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

899 000 PLN (6 074 zł/m2)

5
2
148 m2
2025
15851297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka na Zawadach 27012693 15851297 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 130,4m2 (użytkowa 112,1m2),...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (7 685 zł/m2)

5
1
130 m2
2025
15885465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z antresolą i tarasem na dachu . 27731037 15885465 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.ZAREZERWOWANE Oferta wyłącznie w naszym biurze !!! STAN DEWELOPERSKI BEZ PODATKU PCC Polecam...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

680 000 PLN (8 500 zł/m2)

4
2
80 m2
2024
15851597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe mieszkania - os. Zawady 27012951 15851597 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, osiedle ZawadyPrezentujemy Państwu nowy komp...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

497 700 PLN (7 777 zł/m2)

4
1
64 m2
2025
15851520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 165m2, Zawady 27012909 15851520 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej okolicy Zawady - przestrzeń, spokój i komfort na co...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 920 000 PLN (11 636 zł/m2)

5
2
165 m2
-