• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Białystok Zawady

Znalezionych ofert: 43

15851612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne domy szeregowe na sprzedaż 27012800 15851612 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na os. Zawady. Domy są w stani...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (5 491 zł/m2)

4
2
163 m2
2025
15851572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Białymstoku 27012779 15851572 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZ PODATKU PCC Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o wysokim standardzie, ...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

669 000 PLN (7 433 zł/m2)

3
1
90 m2
2026
15870055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27418372 15870055 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

493 297 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.05 m2
2026
15870043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27417794 15870043 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

566 040 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.2 m2
2026
15868630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27387405 15868630 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

495 364 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.31 m2
2026
15868605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27386909 15868605 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

573 195 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
72.1 m2
2026
15872314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490223 15872314 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

482 202 PLN (8 600 zł/m2)

3
1
56.07 m2
2026
15871703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474393 15871703 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

425 872 PLN (8 600 zł/m2)

3
1
49.52 m2
2026
15867985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360482 15867985 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

518 419 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.21 m2
2026
15867971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360092 15867971 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 691 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.37 m2
2026
15872303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490013 15872303 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

454 314 PLN (8 700 zł/m2)

3
1
52.22 m2
2026
15867973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360095 15867973 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026