• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bilcza

Znalezionych ofert: 27

15865095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27285297 15865095 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziałka na osiedlu domków jednorodzinnych nr.537108,cena do uzg.tel.605146954Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

419 000 PLN (351 zł/m2)

-
-
1193 m2
-
15269310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14314825 15269310 Na sprzedaż 5-pokojowy dom o pow. całkowitej 232,9 m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy, gm. Morawica. Dom wybudowany wg. projektu "Dom w tymianku" . W skład domu wchodzą: na parterze: wiatr...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

1 150 000 PLN (4 957 zł/m2)

5
2
232 m2
2021
15270056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14330760 15270056 Na sprzedaż dom o pow. całkowitej 232,9m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy. Dom wybudowany wg. projektu "Dom w tymianku" . W skład domu wchodzą na parterze: wiatrołap o pow. 3,9m2, spiżarka...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

1 100 000 PLN (4 741 zł/m2)

5
2
232 m2
2023
15089920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 9505275 15089920 Na sprzedaż dom, w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 143,83 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów w Bilczy, gm. Morawica. Działka pow. 3 21 m2 . W stanie deweloperskim, ogrzewanie podłogow...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

842 400 PLN (5 891 zł/m2)

4
2
143 m2
2023
15881496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27634768 15881496 Na sprzedaż hala magazynowo - produkcyjna z zadaszoną rampą o powierzchni 6 441 m 2 wraz z zapleczem biurowo socjalnym o pow. 245 m 2 oraz budynkiem biurowym o pow. 1 091 m 2 położona w Bilczy k. Kielc. W skład hali magazynowej wchodz...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

41 820 000 PLN (5 377 zł/m2)

11
-
7777 m2
2012
15813878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26645570 15813878 Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC! Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie szeregowej (segment środkowy) , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 137,32 m2 , zlokalizowany w zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodz...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

960 000 PLN (7 007 zł/m2)

4
1
137 m2
2025
15768277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25538597 15768277 Na sprzedaż działka o powierzchni 1 090 m2, zlokalizowana terenie prestiżowego, dynamicznie rozwijającego się osiedla domów jednorodzinnych w Bilczy, przy ul. Marmurowej. Działka położona jest w pierwszej linii względem drogi, z bezpośrednim do...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

305 000 PLN

-
-
1090 m2
-
15719564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24573034 15719564 Na sprzedaż działka o pow. 1251 m2 , zlokalizowana w miejscowości Bilcza w gminie Morawica. Dobra lokalizacja w cichym spokojnym miejscu z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. Wokół zabudowa jednorodzinna. Szerokość od frontu ok. 34 m. Wymiary dzia...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

364 000 PLN

-
-
1251 m2
-
15815066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26645576 15815066 Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 114,93 m2 (powierzchnia całkowita 143,94 m 2) , zlokalizowany w Bilczy, w gm. Morawica . W skład nieruchomości wchodzą: PARTER:...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

890 000 PLN (6 224 zł/m2)

4
1
143 m2
2026
15813877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26645569 15813877 Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC! Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie szeregowej (segment skrajny) , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 120,63 m2 , zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Bilczy, ...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
1
120 m2
2025
15636207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22956588 15636207 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 142,61 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Bilczy, gm. Morawica. Nieruchomość wybudowana na płaskiej działce w kształcie pro...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

889 000 PLN (6 261 zł/m2)

5
-
142 m2
2026
15468014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19227631 15468014 Na sprzedaż działka o powierzchni 1139 m2, zlokalizowana przy ul. Rajskiej w Bilczy, gm. Morawica . Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona jako MN2 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna . Przybliżon...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

330 310 PLN

-
-
1139 m2
-