• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bilcza

Znalezionych ofert: 27

15439462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 18582271 15439462 Na sprzedaż dom, w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 143,83 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów w Bilczy, gm. Morawica. Działka pow. 3 21 m2 . Dom stanie deweloperskim, ogrzewanie podłogow...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

745 200 PLN (5 211 zł/m2)

4
2
143 m2
2024
15634733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22925062 15634733 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 142,61 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Bilczy, gm. Morawica. Nieruchomość wybudowana na płaskiej działce w kształcie pro...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

889 000 PLN (6 261 zł/m2)

5
-
142 m2
2026
15584707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21868479 15584707 Na sprzedaż dom 5-pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 149,88 m2 , (powierzchnia całkowita 202,17 m 2) , zlokalizowany w Bilczy, gm. Morawica . W skład nieruchomości wchodzą: Parter: - Wiatr...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

890 000 PLN (5 973 zł/m2)

5
2
149 m2
2025
15269212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14312852 15269212 Na sprzedaż działka o pow. 1100m2 zlokalizowana w Bilczy, gm. Morawica. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 25 x 44m, niezagospodarowana i nieogrodzona. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda - na działce, prąd - w ulicy obok działki, kan...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

400 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15802728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26275162 15802728 Wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej w prestiżowej lokalizacji BilczaPowierzchnia: 150 m²Wysoki standard Energooszczędne ogrzewanie gazowe Działka ok. 321 m²OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE METROHOUSE KIELCE POŁUDNIEPrzedstawiam Państwu nowocze...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

750 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2025
15564919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21445235 15564919 Na sprzedaż działka w Bilczy, znajdująca się w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w okolicy. Idealne miejsce na budowę domu dla rodziny, otoczone nowoczesnym budownictwem oraz doskonałą infrastrukturą.Najważniejsze atuty:  •    Atrakcyjna ...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

324 800 PLN (320 zł/m2)

-
-
1015 m2
-
15467054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19203880 15467054 Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym, położony w prestiżowej i spokojnej okolicy, tuż pod lasem. Dom charakteryzuje się funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń, idealnym dla rodziny. Doskonała loka...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

405 000 PLN (4 091 zł/m2)

5
1
99 m2
2024
15467050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19203879 15467050 Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny dom o powierzchni 99,39m2, w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym,  idealny do wykończenia według własnych potrzeb i upodobań. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo atrakcyjnej i ekskluzywnej okolicy, w...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

405 000 PLN (4 091 zł/m2)

5
1
99 m2
2024
15498771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19895305 15498771 Na sprzedaż działka pod biznesinwestycję lub dom, w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji, w Bilczy, bezpośrednio przy głównej trasie. Idealna widoczność i dogodny dojazd sprawiają, że jest to znakomite miejsce zarówno na cele komercyjne lub dom. W okoli...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

364 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
910 m2
-
15467052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19203882 15467052 Na sprzedaż fantastyczny dom w zabudowie bliźniaczej , z garażem , położony w prestiżowej lokalizacji tuż pod lasem. Nieruchomość oferuje piękne widoki, ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość wszelkich udogodnień życia codziennego. Wyróżnia się bard...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

450 000 PLN (3 383 zł/m2)

5
2
133 m2
2023
15535747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20735878 15535747 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej posiadłości w sercu województwa świętokrzyskiego, które łączy w sobie wyjątkowy klimat, niepowtarzalny charakter i ogromny potencjał inwestycyjny. Otoczona lasami oraz rzeką Czarną Nidą, posiadłość oferuje ciszę, spo...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

9 000 000 PLN (18 711 zł/m2)

8
-
481 m2
1999
15699870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w Bilczy 24176146 15699870 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1.251 m², położoną przy ul. Bazaltowej w Bilczy, w gminie Morawica, powiat kielecki. Działka znajduje się w malowniczej okolicy osiedla domów jednorodzinnych, co zapewnia spokojne i kom...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

379 000 PLN

-
-
1251 m2
-