• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Brwinów

Znalezionych ofert: 66

15828154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633341 15828154 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz komórką o pow. 3 m2, położone na 1 piętrze budynku wybudowanego z pustaka ceramicznego w 2005 roku, na kameralnym osiedlu Sochaczewska w Brwinowie. Na osiedlu znajdują się liczne, ogólnodostępne miejs...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

539 000 PLN (10 365 zł/m2)

2
1
52 m2
2005
15897003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27992454 15897003 Nowoczesna stodoła w zielonej części Brwinowa gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w północnej części podwarszawskiego Brwinowa nowoczesna stodoła zaprojektowana z myślą o komforcie, funkcjonalności i ponadczasowej...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 680 000 PLN (11 586 zł/m2)

4
2
145 m2
2022
13353724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 88366 13353724 Nowy budynek z pełnej ceramiki o pow użytk. ok.600 m2 na działce 2500 m2 z pięknym ogrodzeniem klinkierowowym. Dom składa się z salonu z kominkiem, 6 sypialni, gabinetu, biblioteki, kuchni, aneksu jadalnego, spiżarni, sali bilardowej, pom. night club...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 200 000 PLN (3 667 zł/m2)

10
-
600 m2
2004
15871932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27480710 15871932 DO SPRZEDAŻY :Położona w gminie Brwinów nieruchomość rolna o powierzchni 77360 m 2 Ziemia rolna klasy III;.III a; IIIb ; IV a, IV b ; żyzna, w uprawie, zdrenowana . Możliwość zakupu przyległej działki rolnej o powierzchni 3772m...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 784 960 PLN

-
-
77360 m2
-
15779320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25771249 15779320 Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200,70 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 865 m2 w spokojnej części Brwinowa. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, co zapewnia ciszę, prywatność i poczuci...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 170 000 PLN (12 330 zł/m2)

5
2
176 m2
2005
15844038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26820107 15844038 TYLKO U NAS Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy, pośród nowoczesnej zabudowy. Na działce prąd i studnia.Brak MPZP. Główne atuty nieruchomości; około 10-12 min spacerem PKP Brwinów, około 16 - 18 min spacerem. W okolicy szkoły, przedszkola, superm...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

895 000 PLN (428 zł/m2)

-
-
2089 m2
-
15801227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26230371 15801227 TYLKO U NAS Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy, pośród nowoczesnej zabudowy. Na działce prąd i studnia.Brak MPZP. Główne atuty nieruchomości - około 11-12 min spacerem PKP Brwinów, około 16 - 17 min spacerem. W okolicy szkoły, przedszkola, su...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

869 000 PLN (416 zł/m2)

-
-
2089 m2
-
15762620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25406457 15762620 TYLKO U NAS Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy, pośród nowoczesnej zabudowy. Na działce prąd i studnia.Brak MPZP. Główne atuty nieruchomości - około 11-12 min spacerem PKP Brwinów, około 16 - 17 min spacerem. W okolicy szkoły, przedszkola, su...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

869 000 PLN (416 zł/m2)

-
-
2089 m2
-
15872732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500583 15872732 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 44,17 m z dużym balkonem o powierzchni 12,5m2 oraz komórką lokatorską.Przestronne i nowoczesne mieszkanie z funkcjonalnym układem pomieszczeń, położone w spokojnej i zielonej części Brwinowa.Idealne dla rodziny z dz...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

620 000 PLN (14 091 zł/m2)

2
-
44 m2
-
14795542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 44983 14795542 Na sprzedaż działka o powierzchni 900 m 2 , zlokalizowana w Brwinowie przy ul. Pszczelińskiej. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Stacja kolejowa w odległości 1,6 km Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzen...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

450 000 PLN

-
-
900 m2
-
15276755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14510576 15276755 Na sprzedaż działka o pow. 127 200 m2 zlokalizowana w gminie Brwinów. Działka w kształcie trapezu, częściowo ogrodzona. Przybliżone wymiary: 225 x 630 x 290 x 470 [m]. Dojazd drogą gminną asfaltową. Media: gaz, prąd i studnia na działce, wodoci...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

31 800 000 PLN

-
-
127200 m2
-
15892358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898492 15892358 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy (połączony garażami) położony w spokojnej części Brwinowa (w trakcie budowy)Nieruchomość o powierzchni 142 m2 usytuowana jest na działce 450 m2 idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort, prz...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 349 000 PLN (9 500 zł/m2)

5
2
142 m2
2026