• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Brwinów

Znalezionych ofert: 66

15892358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898492 15892358 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy (połączony garażami) położony w spokojnej części Brwinowa (w trakcie budowy)Nieruchomość o powierzchni 142 m2 usytuowana jest na działce 450 m2 idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort, prz...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 349 000 PLN (9 500 zł/m2)

5
2
142 m2
2026
15877606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574080 15877606 Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie.Powierzchnia 40 m2, na którą składa się:- szeroki jak na 2 pokojowe mieszkanie salon z głębokim aneksem kuchennym- sypialnia w kwadracie- łazienka- duża wnęk...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

530 000 PLN (13 250 zł/m2)

2
-
40 m2
2018
15798466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26170221 15798466 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Brwinowie koło Pruszkowa.Działka przy prywatnej drodze gruntowej w drugiej linii zabudowy od gminnej drogi utwardzonej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 28 m x ok 36 m.W dr...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

550 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15848291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935392 15848291 Działka w Brwinowie o pow. 1447 m2.Działka ma przeznaczenie pod budowę domu wolnostojącego bądź zabudowy bliźniaczej. Obecnie właściciel na etapie przyłączania do niej prądu a w dalszej perspektywie i wody. 1,5 km do PKPInformacja z MPZP:W odniesieni...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

516 000 PLN

-
-
1447 m2
-
13988347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2299471 13988347 Do sprzedania działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 11854 m2 w Brwinowie.Brak MPZPWydane warunki zabudowy na obiekt sportowy (np korty) z hotelem i restauracją lub na salę bankietową.Można wystąpić o własne warunki zabudowy (blisko osiedle seg...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

3 100 000 PLN

-
-
11854 m2
-
15418208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18096123 15418208 Mieszkanie 53.84m2 z ogródkiem 319.25m2 i tarasem 9m2.Prezentowane mieszkanie jest aktualnie budowane i zostanie oddanie pod koniec 2024r.Blok w którym będzie się znajdowało to 16-o mieszkaniowy kameralny dwupiętrowy budynek wyposażony w windę. W skł...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

848 000 PLN (16 000 zł/m2)

3
1
53 m2
2024
15871006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27451923 15871006 Borki lub Wille Borki dzielnica willowa położona pomiędzy Podkową Leśną a drogą wojewódzką 719, administracyjne należąca do Brwinowa.Do sprzedania przepiękna nieruchomość, a mianowicie dom wolnostojący o powierzchni 233,8m2 na działce o powierzchni ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 990 000 PLN (8 541 zł/m2)

7
3
233 m2
1982
15418204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18096122 15418204 Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z pokoju z aneksem kuchennym (powierzchnia 23.7m2) , pokoju (powierzchnia 9.89m2) , pokoju (powierzchnia 9.74m2) , łazienki (powierzchnia 4.32m2) i holu (powierzchnia 4.46m2). Do mieszkani...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

759 000 PLN (14 596 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15420284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18142795 15420284 Prezentowane mieszkanie mieścić się będzie w nowopowstającym bloku w Brwinowie, tylko 16 mieszkań w całym bloku!!!!! Teren zamknięty. Winda, garaż podziemny.Oferowane mieszkanie to sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka, hol i balkon o powier...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

485 000 PLN (15 645 zł/m2)

2
1
31 m2
2024
15419683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18126582 15419683 Prezentowane mieszkanie mieścić się będzie w nowopowstającym bloku w Brwinowie, tylko 16 mieszkań w całym bloku!!!!! Teren zamknięty. Winda, garaż podziemny.Oferowane mieszkanie znajdować się będzie na pierwszym piętrze i w skład wchodzić będą: dwie ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

778 000 PLN (13 649 zł/m2)

3
1
57 m2
2024
15419288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18118132 15419288 W Brwinowie powstaje elegancki, kameralny budynek składający się z 16-u mieszkań na terenie zamkniętym. Projekt nosi nazwę GRODZISKA APARTMENTS.Metrohouse oddział w Brwinowie jest oficjalnym partnerem i biurem sprzedaży mieszkań w tym projekcie budow...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

530 000 PLN (15 143 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15883903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27684516 15883903 Na sprzedaż dom z potencjałem – klimatyczna część Brwinowa!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w jednej z najbardziej urokliwych i zielonych części Brwinowa. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, pry...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

898 000 PLN (6 193 zł/m2)

6
1
145 m2
1955