• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Brzeg

Znalezionych ofert: 80

15890580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879701 15890580 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe w klimatycznej kamienicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Oferujemy mieszkanie w Brzegu o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie - wszystkie pomieszczenia są niezależne, bez pokoi przejściow...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15896419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27979862 15896419 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie po remoncie, urządzone z dbałością o detal i charakter wnętrza.Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze kamienicy w Brzegu i zachwyca niepowtarzalnym klimatem - cegła, drewniane belki oraz funkcjonalna antre...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

425 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15506129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20070763 15506129 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania w kamienicy w Brzegu. Lokal o powierzchni 57,60 m2, składa się z:- dużej kuchni, - dwóch pokoi,- łazienki z toaletą- przedpokoju.Kuchnia wyposażona ...

Brzeg (Centrum) (Opolskie, gm. Brzeg)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15891413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27896901 15891413 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 94.20 m2 zajmuje górne piętro kamienicy w  centrum miasta. Istnieje możliwość podzielenia mieszkania n...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

245 000 PLN (2 606 zł/m2)

4
-
94 m2
-
15891287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27894421 15891287 Doradca klientaJacek Mamińskilicencja PFRN nr 30802tel. 602 101 602Dom wolnostojący na działce o powierzchni 1011 m2, położony wśród zieleni, z doskonałym dojazdem do WrocławiaPowierzchnia użytkowa domu to 159,5 m2Ogrzewanie gazowe z sieci miejskiejW...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

1 450 000 PLN (9 120 zł/m2)

6
3
159 m2
2003
15829807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643445 15829807 Oferujemy do sprzedaży pół domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce o powierzchni 517 m², wśród niskiej zabudowy w spokojnej mieszkaniowej części Brzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek wybudowany w 1935 roku, prze...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

480 000 PLN (4 898 zł/m2)

4
-
98 m2
1935
15857785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27134313 15857785 Opiekun ofertyPaweł Grzesiktel. 602 101 6023 pokoje 68,67 m balkon parter OssolińskiegoNa sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,54 m, położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji Ossolińskiego w Brzegu Dolnym. Cena...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

520 904 PLN (7 660 zł/m2)

3
-
68 m2
2024
15857784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27134312 15857784 Opiekun ofertyPaweł Grzesiktel. 602 101 6023 pokoje 68,67 m balkon parter OssolińskiegoNa sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,67 m, położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji Ossolińskiego w Brzegu Dolnym. Cena...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

521 892 PLN (7 675 zł/m2)

3
-
68 m2
2024
15823683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26597799 15823683 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3- pokojowego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 88,70 m2, składa się z:- osobnej kuchni,- trzech pokoi - łazienki- przedpokoju.Pokoje są przechodnie, ale w mieszkaniu można...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

280 000 PLN (3 182 zł/m2)

3
-
88 m2
-
15881641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27642380 15881641 Przestronny dom dla rodziny 4 lub 5 osobowej o powierzchni użytkowej 172m2, z piwnicą 60m2, strychem oraz garażem i miejscem postojowym. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 728m2. Dom w 2002r. został rozbudowany i przeszedł remont m.in. wymi...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

920 000 PLN (5 349 zł/m2)

6
-
172 m2
2002
15881375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27629381 15881375 WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA„INVEST-PARK” sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu58 – 306 Wałbrzych, ul. Uczniowska 16tel.: (+48 74) 664-91-64, e-mail: [email protected] Zarządzający Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną INVEST-PA...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 534 245 PLN

-
-
17635 m2
-
15881376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27629384 15881376 WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA„INVEST-PARK” sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu58 – 306 Wałbrzych, ul. Uczniowska 16tel.: (+48 74) 664-91-64, e-mail: [email protected] Zarządzający Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną INVEST-PA...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 740 000 PLN

-
-
20000 m2
-