• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Brzeg

Znalezionych ofert: 80

15818021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26638965 15818021 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż niezabudowaną działkę o powierzchni 878m2, położoną w Brzegu przy ul. Oławskiej. Przeznaczenie terenu wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.Istnieje możliwość powię...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

190 000 PLN

-
-
878 m2
-
15873318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515461 15873318 2 pokoje   50.09m2  2 balkony    widok     gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 50.09m2, położone na 4  piętrze w b...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

460 000 PLN (9 200 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15805881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26318542 15805881 Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 54,35 mieszczący się na 3 piętrze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera z ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości działającego w branży ...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

399 961 PLN (7 359 zł/m2)

3
-
54.35 m2
2026
15867614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27349984 15867614 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,60m2, położone na I piętrze w nowym budynku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy stadionie w Brzegu.Lokal składa się z:- salonu z aneksem kuchennym- sypialni- łazienki z wc - pr...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

363 000 PLN (7 891 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15662070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy z najemcą - sprzedam /Brzeg Dolny 23493493 15662070              OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!  Lokal gastronomiczny 289 m2 z najemcą, sprzedam.Na sprzedaż lokal komercyjny -  gastronomiczny w Brzegu Dolnym.W atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta z wejściem od  głównej ulicy. L...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

849 000 PLN (2 938 zł/m2)

8
-
289 m2
1980
15867274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe z balkonem na parterze!Warzyń 27343114 15867274 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania przestronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w poszukiwanej lokalizacji Brzegu Dolnego Warzyń na parterze w bloku z cegły z lat 80-tych. Powierzch...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

599 000 PLN (8 437 zł/m2)

4
1
71 m2
1977
15816144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625812 15816144 Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 80m2, zlokalizowany w Brzegu, stanowiący część zwartej pierzei z kamienicą.  Najważniejsze atuty: - funkcjonalny, parterowy układ z garażem i kotłownią - częściowe podpiwniczenie (dodatkowe mi...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

370 000 PLN (4 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15735442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24854683 15735442 Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 80m2, zlokalizowany w Brzegu, stanowiący część zwartej pierzei z kamienicą. Idealnie sprawdzi się jako lokal pod działalność gospodarczą, jak i niewielki dom mieszkalny. Najważniejsze atuty: - funkcjon...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

370 000 PLN (4 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15812529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26529887 15812529 Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną, o powierzchni 2,1 ha, położoną bezpośrednio przy autostradzie A4, przy węźle Przylesie ( zjazd Brzeg- Nysa ). Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy przeznaczona jest pod zabudo...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

950 000 PLN

-
-
21000 m2
-
15861408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje/duży balkon/poszukiwana lokalizacja 27206534 15861408 *Nieruchomości Apartament*Anna Krawiec513 383 101 BEZ PODATKU PCCBEZ PROWIZJI!Do sprzedaży duże 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze zlokalizowane w ścisłym centrum w nowo powstałej inwestycji przy ul. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym. Mieszkani...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

521 892 PLN (7 675 zł/m2)

3
1
68 m2
2025
15817886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem 26605509 15817886 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800Do sprzedania ładne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w bloku  z 2007 r w samym sercu w Brzegu Dolnego województwo  dolnośląskie.  Mieszkanie mierzy 54,36 m2 i na jego ...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

484 999 PLN (8 981 zł/m2)

2
1
54 m2
2007
15666048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
62 m2/rozkład/3 pokoje/balkon! 23584514 15666048 Nieruchomości ApartamentAnna Krawiec513 383 101      OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do sprzedania duże rozkładowe, słoneczne mieszkanie z balkonem w centrum Brzegu Dolnego o pow. 62 m2. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w budynku z lat 90-ty...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

469 000 PLN (6 797 zł/m2)

3
1
69 m2
1990