• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 701

15873084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Opławiec -240 m² 4 sypialnie-ogród zimowy 27511989 15873084 WYJĄTKOWY DOM W OPŁAWCU - ZIELEŃ, PRZESTRZEŃ I KOMFORTNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Bydgoszczy - Opławcu. To miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz komfort życia...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 299 000 PLN (4 330 zł/m2)

5
1
300 m2
1978
15888983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837596 15888983 M-4, Bartodzieje. 9 piętro.Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie z  dwustronną, południowo - zachodnią wystawą okien, co gwarantuje doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Pos...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

390 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15879231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610904 15879231 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-
15844402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26835258 15844402 Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo.Lokal znajduje się na wysokim parterze  w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie jest dwustronne, co gwarantuje ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

660 000 PLN (9 041 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15894257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27936014 15894257 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na cichym i spokojnym bydgoskim osiedlu Wyżyny.Nieruchomość o powierzchni 57,77 m2 usytuowana jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z lat 70tych. W skład podanego metrażu wchodzi...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

444 000 PLN (7 789 zł/m2)

3
-
57 m2
1977
15879130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608276 15879130 Na prawie 800 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.Do dyspozycji przestro...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 000 PLN (11 579 zł/m2)

6
-
190 m2
1997
15851818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27020864 15851818 Na 799 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.Do dyspozycji przestronny sal...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 000 PLN (11 579 zł/m2)

6
-
190 m2
1997
15878759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27599029 15878759 Przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta - okolice Ronda Kujawskiego. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 36,88 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku z windą. W skład podanego metrażu wchodzi: - salon - otwarta kuch...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

367 000 PLN (9 919 zł/m2)

1
-
37 m2
2009
15844407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26835407 15844407 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-
15871727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27474641 15871727 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym bloku z 2009 roku w ścisłym centrum Bydgoszczy.Nieruchomość o powierzchni 46,05 m2 usytuowana jest na wysokim parterze w głębi zamkniętego, zadbanego, monitorowanego terenu (brak hałasu tr...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

489 000 PLN (10 630 zł/m2)

2
-
46 m2
2009
15865463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27300270 15865463 Przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta - okolice Ronda Kujawskiego. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 36,88 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku z windą. W skład podanego metrażu wchodzi: - salon - otwarta kuch...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

367 000 PLN (9 919 zł/m2)

1
-
37 m2
2009
15892428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898782 15892428 Bardzo ładne mieszkanie na bydgoskich Kapuściskach, II piętro. Trzy pokoje, w dwóch na podłodze bardzo ładny parkiet, w trzecim i przedpokoju panele, na ścianach częściowo tapety, częściowo gładź gipsowa. Osobna kuchnia, umeblowana, zm...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

405 000 PLN (7 364 zł/m2)

3
-
55 m2
-