• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Śródmieście

Znalezionych ofert: 118

15772552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z odzielną kuchnią, Urzecze, bez PCC! 25613233 15772552 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na nowym osiedlu Urzecze w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze apartamentowca z 2024r.Apartament jest bardzo jasny, przestronny i w pełni rozkładowy....

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

557 006 PLN (11 604 zł/m2)

2
1
48 m2
2026
15745759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje pod klucz, Urzecze, Wysoki standard! 25065482 15745759 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania z ogródkiem na nowym osiedlu Urzecze w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze apartamentowca z 2024r.Apartament jest bardzo jasny, przestronny i w pełni rozkła...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

808 000 PLN (16 160 zł/m2)

3
1
50 m2
2024
15605142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stary Port 117m2, widok na spichrza, nad Brdą! 22300206 15605142 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu czteropokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z widokiem na spichrze nad rzeką Brda.Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku z 2020r.Lokum jest bardzo ja...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 199 600 PLN (18 800 zł/m2)

4
1
117 m2
2020
15582502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M-3 w odnowionej Kamienicy przy Wyspie Młyńskiej 21823858 15582502 Polecam i zapraszam na prezentację! - nowa, niża cena!Dwupokojowe mieszkanie w odnowionej, odrestaurowanej kamienicy w Centrum miasta, nieopodal Wyspy Młyńskiej.Do dyspozycji mieszkańców ogrodzony teren parkingowy, co jest nieocenionym i bardzo pożąd...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

264 000 PLN (5 617 zł/m2)

2
-
47 m2
1890
15713320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24434638 15713320 Wyjątkowa okazja! Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy - centrum miasta, gotowe do zamieszkania! Z przyjemnością oferujemy przytulne, częściowo wyremontowane mieszkanie położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu miasta. Gładzie n...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

259 000 PLN (6 641 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15517634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20318020 15517634 Novator Nieruchomości poleca Mieszkanie o pow.54,33 m2 na 2 p. w kamienicy, w pobliżu ulicy Gdańskiej. W 2024 roku przeprowadzono termomodernizację. Budynek został poddany remontowi, w tym klatki schodowe, drzwi wejściowe oraz domofony, co z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

360 000 PLN (6 667 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15466657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 85,39m2 Centrum 19193839 15466657 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy o powierzchni 85,39 m2 w samym sercu miasta Bydgoszcz.Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy.Nieruchomość położona na trzecim piętrze kamienicy.Mieszkanie po remoncie, wymaga t...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

470 000 PLN (5 529 zł/m2)

3
2
85 m2
-
15642648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 23118271 15642648 Jeżeli szukasz przestrzeni, która łączy wygodę mieszkania z atmosferą domu jednorodzinnego, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 146,7 m2, 6 pokoi , zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

890 000 PLN (6 096 zł/m2)

6
-
146 m2
2009
15332525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica po częściowej rewitalizacji! 16048561 15332525 TYLKO W NASZYM BIURZE!Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kamienicy inwestycyjnej przy głównej arterii miasta. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Królowej Jadwigi nieopodal basenu Astoria. Nieruchomość jest idealnym produktem dla...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 300 000 PLN (5 436 zł/m2)

12
-
975 m2
1900
15481594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19520047 15481594 Kawalerka 33m2 na parterze odnowionego budynku! Idealna inwestycja! Nieruchomość położona przy centrum Bydgoszczy, w bliskiej odległości od wielu zakładów pracy (np. PESA), uczelni, dużego węzła komunikacyjnego. W niedalekiej odległości znajduje si...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

229 000 PLN (6 939 zł/m2)

1
-
33 m2
-