• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Śródmieście

Znalezionych ofert: 118

15723246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje! Nowe budownictwo! Centrum! 24631930 15723246 Nowoczesne 2 pokoje w Centrum w nowym budownictwie dostępne od zaraz!ATUTY:- dogodna lokalizacja!- teren zamknięty!- centralne ogrzewanie gazowe!- woda miejska! - rolety zewnętrzne!- wideodomofon!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż stylowe mieszkanie na Garb...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
-
49 m2
2021
15894358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27941051 15894358 TYLKO U NAS Oferujemy do sprzedaży ładne po remoncie 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w bloku z cegły na I piętrze na Śródmieściu Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły o bardzo dogodnym układzie pomieszczeń Trzy niezależne pokoje (24m21...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (8 333 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15830388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w centrum! 26672036 15830388 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!3 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM!ATUTY:- Pożądana lokalizacja!- Pełna infrastruktura usługowo-handlowa po sąsiedzku!- Szybki termin wydania!- Trzystronna ekspozycja!- Duże możliwości aranżacyjne!CHARAKTERYSTYKA:Na sprz...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 000 PLN (4 731 zł/m2)

3
1
78 m2
1896
15894264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27937490 15894264 Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogromnym potencjałem - 120 m², taras i balkon. Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m², położone na trzecim piętrze kamienicy. Nieruchomość składa się z pięciu pokoi, k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

540 000 PLN (4 500 zł/m2)

5
-
120 m2
1912
15862026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje+kuchnia SUPER LOKALIZACJA DO WPROWADZENIA 27221071 15862026 WYŁĄCZNIE W HOUSING MARKET - 2-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ CZĘŚCI SKRZETUSKA Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w dzielnicy Skrzetusko w Bydgoszcz. Lokal usytuowany jest w drugiej lini...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

398 900 PLN (7 526 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15717453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w stanie deweloperskim, śródmieście 24532827 15717453 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Racławickiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 260 PLN (7 536 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15891415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Mieszkanie - Śródmieście, Ul.Rycerska 27896896 15891415 !! NOWE MIESZKANIE W BLOKU Z 2026 ROKU - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. RYCERSKA !!ATUTY:nowy apartamentowiec z 2026 roku!winda!mieszkanie wykończone pod klucz!wyposażenie oraz dekoracje w cenie!gotowe do zamieszkania od zaraz!wysoki standard wykończenia!osiedle z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokojowe Mieszkanie - Śródmieście 27896905 15891414 !! 2 POKOJE W KAMIENICY - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. JAGIELLOŃSKA !!ATUTY:świetna lokalizacja w samym centrum miasta!klimatyczna kamienica!mieszkanie gotowe do zamieszkania!funkcjonalny układ pomieszczeń!balkon!pełne wyposażenie w cenie!sypialnia z garderobą!i...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1895
15841810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w centrum, zrewitalizowana kamienica! 26798056 15841810 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.Bardzo dobre doświetle...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

339 000 PLN (10 935 zł/m2)

2
1
31 m2
1920
15889443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
JAGIELLOŃSKA 2 POKOJE 58,73M2 1 PIĘTRO 27850314 15889443 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - NIE SZUKAJ DALEJ!Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w samym centrum Bydgoszczy, w pięknym 150 letnim budynku należącym do kamienicy przy ul. Jagiellońskiej.Mieszkanie o powierzchni 5...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

359 000 PLN (6 190 zł/m2)

2
1
58 m2
1875
15889005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840323 15889005 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Kawalerka na pierwszym piętrze. Powierzchnia: 2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

208 119 PLN (8 325 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15889004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840324 15889004 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. 2 pokojowe na trzecim piętrze. Powierzchnia: 34...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

275 830 PLN (8 113 zł/m2)

2
-
34 m2
-