• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Śródmieście

Znalezionych ofert: 118

15878002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27586709 15878002 Polecam kawalerkę po generalnym remoncie, umeblowaną z wyposażeniem! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze od strony patio - ogrodu. Wystawa okien zachodnia, słoneczna z widokiem na zieleń. Mieszkanie o powierzchni 32,06 m2, w tym: - k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

292 000 PLN (9 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15880905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oferta PREMIUM-centrum-miejsce postojowe 27615577 15880905 Małgorzata Biskup 660244448Na sprzedaż tylko w naszym biurze!Przestronny apartament który powstał z połączenia dwóch mieszkań. Wykończony z materiałów o najwyższej jakości ze szczególną dbałością o każdy detal . Całość zaaranżowana wg indywidualnego ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 750 000 PLN (22 000 zł/m2)

3
2
125 m2
2012
15704142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w kamienicy! 75,74 m2 W centrum miasta! 24256692 15704142 Luksusowy Apartament w kamienicy z dwoma balkonami! 75,74 m2 W centrum miasta!ATUTY:- kamienica po gruntownym remoncie!- mieszkanie w pełni wyposażone- atrakcyjna lokalizacja (Pomorska róg Cieszkowskiego)- pełna baza handlowo - usługowa w najbliższej...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (7 320 zł/m2)

2
-
75 m2
1873
15798696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2p przy Floriana, 10% ROI z pełnym zarządzaniem 26178928 15798696 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Floriana w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.Bardzo dobre doświetleni...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

510 000 PLN (14 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1920
15869703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27407935 15869703 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 37,6 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 680 PLN (6 910 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15869238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27404706 15869238 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

265 000 PLN (6 795 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15868637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387438 15868637 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacy...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

174 000 PLN (6 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15785301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie w pobliżu Dzielnicy Muzycznej – 25872683 15785301 Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania w nowoczesnym budynku, położonym w wyjątkowej lokalizacji — tuż obok nowej Dzielnicy Muzycznej.Kupujący nie płaci podatku PCC!- O mieszkaniu:Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, wykończone w podwyższonym sta...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

298 000 PLN (11 920 zł/m2)

2
1
25 m2
2025
15868640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387437 15868640 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,1 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

174 000 PLN (6 960 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15868641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27387436 15868641 Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,9 m², położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanaliza...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

180 000 PLN (7 200 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15864833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal 141m2 w samym Centrum Bydgoszczy, witryny 27277192 15864833 Polecamy uwadze duży lokal w samym Centrum Bydgoszczy, w pobliżu skrzyżowania ulic Gdańskiej i Świętojańskiej (ul. Świętojańska 6) przeznaczony na wszelkiego rodzaju działalność handlowobiurowousługową.Lokal na parterze, z trzema dużymi witrynami, we...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

859 000 PLN (6 092 zł/m2)

11
-
141 m2
2000
15721210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowa lokalizacja, 38m2!!! ul. Cieszkowskiego 24599223 15721210 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Bydgoszczy, przy ul. Cieszkowskiego, w dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja, singli, par poszukujących komfortowego i stylowego miejsca do życia oraz inwesto...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

399 900 PLN (10 808 zł/m2)

2
1
37 m2
1903