• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz Szwederowo

Znalezionych ofert: 39

15706878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24309590 15706878 Mieszkanie w pobliżu Parku Doliny Pięciu Stawów! Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m² + piwnica 2,80 m² , zlokalizowane w kamienicy na Szwederowie w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: Dwa pokoje (...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

315 000 PLN (6 848 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15884681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w zrewitalizowanej kamienicy, Szwederowo 27709003 15884681 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy.Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już w sprzedaży! Harmonogram 1090 - dzisiaj wpłacasz 10%, resztę przy umowie prz...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

368 448 PLN (9 696 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15800211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26208471 15800211 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż bardzo ładne i przytulne dwa mieszkania w cenie jednego o łącznej powierzchni 41,18m2 wraz z umeblowaniem. Mieszkania znajdują się na 2 piętrze w kameralnej 2-piętrowej kamienicy po rewitaliza...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

378 500 PLN (9 232 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15792601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26024890 15792601 Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż - Szwederowo, Bydgoszcz Cena: 280 000 zł Powierzchnia: 91 m² Cena za m²: 3 076 zł Dwie kondygnacje - parter + piętro Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

280 000 PLN (3 077 zł/m2)

11
-
91 m2
1981
15822628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26605240 15822628 78 m2, na parterze w kamienicy z ogródkiem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 m² z ogrodem ok.100 m2! W skład mieszkania wchodzą: przestronne pokoje: 23,2 m², 19,4 m² i 13,5 m² kuchnia 9,7 m...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

397 000 PLN (5 090 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15840558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SZWEDEROWO Dom wolnostojący + domek gospodarczy 26777899 15840558 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!!  TYLKO W BIURZE HORYZONT Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość znajdująca się na os. SZWEDEROWO.Dom wolnostojący typu klocek o powierzchni całkowitej ok 240m2, użytkowej ok 150m2. Dom piętrowy, w całości podpiwniczony, ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 090 000 PLN (7 267 zł/m2)

5
2
150 m2
-
15681080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, przestrzeń i balkon – idealne dla rodzin 23845181 15681080 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 81 m² z dużym balkonem w BydgoszczyNa sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla rodziny, osób pracujących zd...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

574 000 PLN (7 086 zł/m2)

3
1
81 m2
1995
15792186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26007290 15792186 Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 86 m², Bydgoszcz, osiedle Szwederowo Oferta dla osób szukających dużego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powie...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

580 000 PLN (7 160 zł/m2)

3
-
81 m2
1985
15865312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! kawalerka 26,2m2 - Szwederowo !! 27292808 15865312 !! KAWALERKA 26,2M² - SZWEDEROWO !!ATUTY:- przestronne 26,2m² !- ustawny rozkład !- potencjał aranżacyjny !- duży balkon 7m² !- idealne pod inwestycję !CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie usytuowane na parterze wielorodzinnego budynku 4 kondygnacyjnego z 2006...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

365 000 PLN (14 038 zł/m2)

1
-
26 m2
2006
15841610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w zrewitalizowanej kamienicy, Szwederowo 26792427 15841610 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Traugutta w Bydgoszczy.Budynek w trakcie rewitalizacji - mieszkania już w sprzedaży! Harmonogram 1090 - dzisiaj wpłacasz 10%, resztę przy umowie prz...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

314 430 PLN (9 528 zł/m2)

2
1
33 m2
1910
15673620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogromnym potencjałem 23710786 15673620 ✨ Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81,60 m², położone w doskonałej lokalizacji - przy ul. Leszczyńskiego  w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla rodziny, a także dla osób poszukujących nietypowego, przestronnego lokum w centrum miasta...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

580 000 PLN (6 824 zł/m2)

3
1
85 m2
1995
15760217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie 45 m² z piwnicą – Szwederowo 25351267 15760217 Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 43 m² + piwnica, Bydgoszcz - Szwederowo,Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m² zlokalizowane w kamienicy przy ul. Orlej, w dzielnicy Szwederowo. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,9 m².Układ p...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

300 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1924