• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 700

15627466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22784035 15627466 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania , które znajduje się w samym centrum Bydgoszczy . Kamienica w pełni odrestaurowana z przestronną klatka schodową. Podwórko zadbane z miejscami parkingowymi dl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

690 000 PLN (8 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15571010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21560322 15571010 Na sprzedaż działka o powierzchni 732m2 w Bydgoszczy ul. Mławska na Flisach. Wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy. Wszystkie media doprowadzone na działkę (gaz, energia, woda) jest również własne ujęcie wody do podlewania. Działka ma kształt tr...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

420 000 PLN

-
-
732 m2
-
14953775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 5514548 14953775 Działka + projekt budowlany - Bydgoszcz, blisko PKP, powierzchnia działki 391m2. INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia działki: 391 m2 Nieruchomość: objęta ewidencją gminną Dostęp do drogi: publicznej Nieruchomość objęta MPZP: uchwała XXI36615 Tere...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 189 000 PLN

-
-
391 m2
-
15872441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27493681 15872441 Polecam do sprzedaży 140 - metrowe poddaszowe mieszkanie z 24-metrowym tarasem. Mieszkanie składa się z 80-metrowego salonu połączonego z aneksem kuchennym, 18,5 - metrowej sypialni połączonej z 9 -cio metrową łazienką, 22- metrowego pokoju oraz gar...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (6 948 zł/m2)

4
-
115 m2
1900
15639638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23046644 15639638 Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze apartamentowca na Bartodziejach. Apartament został kompletnie wyposażony i urządzony z dbałością o każdy szczegół. Z salonu wyjście na przestronny taras, jedna z sypialni z balkonem, 2 łazie...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 000 PLN (15 385 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15313987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15531900 15313987 Na sprzedaż dwukondygnacyjna kamienica o powierzchni 218 m2. Składa się z 4 mieszkań: 2 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 wyremontowane oraz 2 mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 64 m2 i 58 m2. Kamienica wyremontowana, klatka schodo...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

999 000 PLN (3 330 zł/m2)

11
-
300 m2
1900
15189711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12100320 15189711 Polecam do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 1 piętrze inwestycji na Okolu. Lokal o powierzchni 66,25 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki i przedpokoju. Cena 649250 zł. Do mieszkania można d...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

649 250 PLN (9 837 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15189695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12100319 15189695 Polecam do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim położone na 3-cimpiętrze inwestycji na Okolu. Lokal o powierzchni 57,72m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon. Cena 606...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

606 060 PLN (10 633 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15176827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11732288 15176827 Polecam do sprzedaży dwie graniczące ze sobą działki inwestycyjne o powierzchni 2043 m2 i 2271 m2, położone w bydgoskiej dzielnicy Fordon. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. 1) 1UMN - teren usług nieprodukcyjnych z ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

970 650 PLN

-
-
4314 m2
-
15080129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9096868 15080129 Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w inwestycji Orłowity. To ustawny lokal o powierzchni 67 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do k...

Bydgoszcz (Jary) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 000 PLN (10 433 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15876663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27544502 15876663 Budynek biurowo- usługowy po kapitalnym remoncie, o całkowitej powierzchni 450 m2, elegancki i w całości klimatyzowany. Wysoki standard wykończenia elementów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Elegancka aranżacja w bieli. Parter i piętro 353 m2 to : ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 200 000 PLN (7 273 zł/m2)

11
-
440 m2
-
15873026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511175 15873026 Polecam do zakupu mieszkanie, na popularnym i lubianym osiedlu Górzyskowo. Salno z kuchnią to otwarta przestrzeń 39 m2., kuchnia w pełni wyposażona, włoskie meble, nowy sprzęt: lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik. Dwie sypialnie, jedna...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

749 000 PLN (9 134 zł/m2)

3
-
82 m2
2000