• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 212

15877008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560257 15877008 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 116,99 m², które do tej pory funkcjonowało jako gabinet stomatologiczny. Lokal jest w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej, co stanowi ogromny atut dla osób poszukujących gotowej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (3 440 zł/m2)

4
1
116 m2
1920
15802188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26257016 15802188 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 200 m², które zostało połączone z pierwotnie dwóch mniejszych mieszkań, znajdujące się na pierwszym piętrze eleganckiej, odnowionej kamienicy w samym sercu bytomskiego rynku.Aktualnie oba miesz...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

7
2
200 m2
1910
15452757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18895644 15452757 Nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o wysokim standardzie, po całkowitym remoncie w BytomiuOferujemy na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46,74 m², położone na 2. piętrze kamienicy. Nieruchomość została zaprojektowana przez a...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

238 770 PLN (4 505 zł/m2)

1
1
53 m2
1940
15452733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18895643 15452733 Nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o wysokim standardzie, po całkowitym remoncie w BytomiuOferujemy na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 56,40 m², położone na parterze kamienicy. Nieruchomość została zaprojektowana przez arc...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

253 000 PLN (4 518 zł/m2)

1
1
56 m2
1945
15784328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25849718 15784328 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,88 m², położone w sercu Bytomia w prestiżowej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Orląt Lwowskich, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Mickiewicza.Lokal mieści się w odrestaurowanej, stylowe...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

339 999 PLN (6 800 zł/m2)

3
1
50 m2
1900
15670623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23653432 15670623 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99,13 m², położone w sercu Bytomia - w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Powstańców Warszawskich. Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1910 roku, co dodaje jej wyjątkowego, historycznego charakteru. C...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (3 912 zł/m2)

2
1
102 m2
1910
15847014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26900324 15847014 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Cichej nr działki 210244 o powierzchni 367 m² zapisanej w księdze wieczystej KA1Y000648272. Działka gruntu w kształcie regularnego prostokąta, zabudowana budynkiem pawilonu wraz z ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

152 000 PLN (414 zł/m2)

-
-
367 m2
-
15844659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26842384 15844659 Sprzedaż w drodze przetargu prawa użytkowania wieczystego działek gruntu nr 21426, 7825 oraz 5226 o łącznej powierzchni 881 m2, położonych w Bytomiu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, Przemysłowej, dla których księgi wieczyste o numerze KA1...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

129 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
881 m2
-
15841231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26788191 15841231 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Kędzierzyńskiej obejmuje 6 działek gruntu o nr 7283242, 7287243, 7284242,7288243, 7293253, 7294253 o łącznej powierzchni 0,4670 ha. Nieruchomość niezabudowana o kształcie prostokąta. Teren działki ...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

790 000 PLN (169 zł/m2)

-
-
4670 m2
-
15777152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25730790 15777152 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,36 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 18 wraz z udziałem wynoszącym 9710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

47 000 PLN (1 270 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15771854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595741 15771854 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 79810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

112 000 PLN (1 697 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15759885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25345950 15759885 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni o łącznej powierzchni 1223 m², w skład których wchodzą działki 1634, 1654, 1684, 1734 zapisane w księgach wieczystych KA1Y000142329, KA1Y000142219. Działki niezabudo...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
1223 m2
-