• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bytom Śródmieście

Znalezionych ofert: 36

15744746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25043906 15744746 Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej o łącznej powierzchni 91430 m² w skład których wchodzą działki 5254408, 5255408, 5257405, 5258405, 5260404, 5261404, 5263401, 5264401, 4877405, 5256405, 5262401, 5268400, 5360392, 5362...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

7 150 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
91430 m2
-
15752688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25173037 15752688 Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 30,37 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Matejki 34 wraz z udziałem wynoszącym 24110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie włas...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

99 000 PLN (3 300 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15847556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26920651 15847556 2 pokoje z widokiem na park 33,4 m² Bytom, ul. WrocławskiejNa sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu.Największym atutem nieruchomości jest b...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

194 900 PLN (5 906 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15697428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24131824 15697428 Na sprzedaż 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie w Bytomiu Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 62m², zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Bytomia bezpośrednio przy urokliwym Parku Kachla.Układ pomies...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

420 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
62 m2
1986
15748078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25105574 15748078 Na sprzedaż budynek komercyjno-mieszkalny Bytom, ul. Jagiellońska 4Do sprzedaży budynek zlokalizowany w ścisłym centrum Bytomia, przy ul. Jagiellońskiej 4. Nieruchomość idealna pod działalność gospodarczą, wynajem lub połączenie funkcji mieszkalnej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (1 244 zł/m2)

1
-
160 m2
1915
15448158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18783538 15448158 Na sprzedaż mieszkanie o klasycznym układzie na jednej z najpiękniejszych ulic Bytomia – ul. Adama Mickiewicza.Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Bytomia, przy ul. Adama Mickiewicza, która szczególnie nocą...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (3 398 zł/m2)

3
1
88 m2
1920
15794636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26076342 15794636 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji – Bytom Karb, 33 m²Masz pomysł na swoje własne cztery kąty i szukasz przestrzeni, którą możesz urządzić po swojemu? Sprawdź tę ofertę!Oferuję mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

130 000 PLN (3 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15649758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23299104 15649758 Na sprzedaż lokal mieszkalny na poddaszu w zrewitalizowanej kamienicy – Centrum BytomiaOferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny zlokalizowany na poddaszu w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w ścisłym centrum Bytomia.Nier...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

99 000 PLN (1 623 zł/m2)

2
1
61 m2
1930
15883949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27686914 15883949 Nowoczesny dom z garażem 107 m² działka 436 m² bez PCC Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany na podstawie projektu Dom w borówkach - przemyślana architektura, bardzo dobry układ funkcjonalny oraz r...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

899 000 PLN (7 956 zł/m2)

5
-
113 m2
2026
15806908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26354906 15806908 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,27 m, zlokalizowanego na 3. piętrze w trzypiętrowej, solidnej kamienic...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (6 229 zł/m2)

3
-
48 m2
1906
15723069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629882 15723069 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m² bez skosówOferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m², położone na czwartym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Dworcowej - w samym sercu B...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (4 807 zł/m2)

3
1
83 m2
1900
15826525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26626514 15826525 Nowoczesne bliźniaki z ogrodem w pięknej zielonej okolicy! Bytom Śródmieście KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC i PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny, nowoczesny bliźniak w inwestycji deweloperskiej Bytomiu przy ul. Cegielnianej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

569 000 PLN (6 322 zł/m2)

4
2
90 m2
2026