• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Chojnice

Znalezionych ofert: 82

15739174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 z balkonem z widokiem na panoramę. 24919697 15739174 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Chojnice, o powierzchni 50,66 m²Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 50,66 m², położone na 4 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku w Chojnicach. Z okien roztacza się piękny widok na p...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

308 000 PLN (6 160 zł/m2)

2
1
50 m2
1992
15898013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie po generalnym remoncie 28018548 15898013 Przestronne, wyremontowane mieszkanie 71,40 m² w Chojnicach - gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,40 m², położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Chojnic. To idea...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

397 600 PLN (5 600 zł/m2)

3
1
71 m2
1970
15862415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27226383 15862415 Na sprzedaż dom jednorodzinny przy ul. Angowickiej 70 w ChojnicachPrzedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 120 m², położonego na przestronnej działce o powierzchni 626 m².Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

549 000 PLN (4 575 zł/m2)

4
1
120 m2
1970
15896819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988434 15896819 OSTATNIE APARTAMENTY W SPRZEDAŻY!!!To już OSTATNI APARTAMENTOWIEC  na WIELEWSKIEJ 22. Trzy bloki zostały już wyprzedane w EKSPRESOWYM TĘMPIE!! Z radością mam możliwość zaoferować Państwu kolejny apartament!-- w ofercie mieszkanie z tarasem na I piętr...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

457 710 PLN (7 382 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15807669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa działka ROD na sprzedaż! 26376759 15807669 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż zadbana, estetyczna i świetnie utrzymana działka ogrodowa ROD o powierzchni 330 m², położona w spokojnej części Chojni...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

169 000 PLN

-
-
330 m2
-
15897819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Mieszkanie dla pary, niskie opłaty! 28010675 15897819 Mieszkanie po remoncie w Chojnicach z windą! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w ChojnicachPowierzchnia mieszkania: 25,04m2.Mieszkanie składa się z:- przestronnego pokoju z aneksem kuchennym,- łazienki z wc- przedpokoju.Dodatk...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

270 000 PLN (9 310 zł/m2)

1
1
29 m2
2000
15336561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16146563 15336561 Pod zabudowę mieszkaniową dla inwestora prywatnego jak i dewelopera! Oferta dotyczy jednej z wielu działek położonych obok siebie na terenie inwestycji o łącznej pow. 1,0691 ha.Może być zatem idealnym rozwiązaniem dla dewelopera jak i dla każdego, kt...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

148 045 PLN (145 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15895008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955927 15895008 APARTAMENTY na WIELEWSKIEJ 22. Oferujemy Państwu kolejny obiekt na kameralnym, zamkniętym, ogrodzonym i estetycznie zagospodarowanym terenie.    W ofercie mieszkanie z tarasem na II piętrze o pow. 46,89m2    Oto co zyskujesz:        -nowoczesne miesz...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

337 608 PLN (7 339 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15866854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27331074 15866854 OSTATNIE MIESZKANIE 57,98 m2 W CENIE 6.800M2   Oto co zyskujesz:       -nowoczesne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji        -nie płacisz podatku PCC 2% - jak przy zakupie mieszkania z rynku wtórnego        -najniższa cena na rynku za 1m2 w sekto...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

394 264 PLN (6 917 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15835720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Działka ROD, domek na skraju miasta! 27706288 15835720 Sprzedaż działki ROD z domkiem na skraju miasta - idealne miejsce do wypoczynku!Domek:Powierzchnia: 35 m² na każdym piętrze (parter + pierwsze piętro).Parter: Przestronny pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka - doskonałe miejsce na codzienne życie....

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

299 000 PLN (4 271 zł/m2)

4
1
70 m2
2013
15871352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka ROD, z domkiem letniskowym ! 27466112 15871352 Sprzedam działkę ROD 500 m² z domkiem - ChojniceNa sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 500 m², położona na terenie ROD Kolejarz w Chojnicach. Idealne miejsce na odpoczynek, weekendy z rodziną czy własną uprawę warzyw i owoców.Powierzchnia dzia...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

150 000 PLN

-
-
500 m2
-
15846374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26884245 15846374 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,25 m², położone na parterze budynku w zabudowie bliźniaczej, na spokojnym osiedlu z niską zabudową.Kameralna inwestycja tylko jeden sąsiad. Lokalizacja blisko centrum miasta, a jednocześnie z dala od natężenia...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

460 000 PLN (5 111 zł/m2)

4
1
90 m2
2025