• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Chojnice

Znalezionych ofert: 82

15630439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22846775 15630439 Wyjątkowe mieszkanie w Chojnicach!Na sprzedaż urokliwe, przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze, idealne dla rodziny lub osoby starszej. Mieszkanie charakteryzuje się dużymi, słonecznymi pomieszczeniami, co sprawia, że jest wyjąt...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

335 000 PLN (5 678 zł/m2)

2
1
59 m2
1996
15893306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906814 15893306 Atrakcyjne mieszkanie premium 83 m² z tarasem i ogrodem Chojnice Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, przestrzeń i świetną lokalizację?Ta wyjątkowa nieruchomość w Chojnicach to propozycja dla osób, które cenią komfort życia, wysoki standa...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

650 000 PLN (7 927 zł/m2)

2
-
82 m2
1996
15887653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu 27789728 15887653 Atrakcyjne mieszkanie na 3 piętrze w luksusowym apartamencie!Nieruchomości Apartament prezentują atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m², usytuowane na3.piętrze apartamentowca.To idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii,spokoju oraz blis...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

499 000 PLN (9 596 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15876833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27557352 15876833 Przestronne 84,66 m² w spokojnej, kameralnej części Chojnic389 000złOgrzewanie gazoweMonitoringParking bez problemówSzukasz komfortowego mieszkania dla siebie lub pewnej inwestycji? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż przestronne mieszkani...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

389 000 PLN (4 631 zł/m2)

3
1
84 m2
1996
15869118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401489 15869118 KOLEJNE APARTAMENTY W SPRZEDAŻY !!!To już PRZEDOSTATNI APARTAMENTOWIEC  na WIELEWSKIEJ 22. Dwa bloki zostały już wyprzedane w EKSPRESOWYM TĘMPIE!! Z radością mam możliwość zaoferować Państwu kolejny apartament!-- w ofercie mieszkanie z tarasem na III...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

360 325 PLN (7 207 zł/m2)

3
1
50 m2
2025
15893700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Mieszkanie z miejscem postojowym. 27916662 15893700 MIESZKANIE DEWELOPERSKIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ  - CHOJNICE, UL. GDAŃSKANa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,24 mkw, usytuowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Gdańskiej w Chojnicach. Do lokalu przynależy komórka lokatorska o p...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

270 000 PLN (8 182 zł/m2)

2
1
33 m2
2024
15833951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26707477 15833951 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51 m², zlokalizowane w kamienicy w samym centrum miasta!Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 11 m², co daje łączną powierzchnię 62,7 m².Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym ok. 6 miesięcy ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

379 000 PLN (7 431 zł/m2)

2
1
51 m2
1938
15858514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | parter | wysoki standard | Nowe Pogodne 27150247 15858514 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m², położone na parterze przy ulicy Żeglarskiej. Lokal został wyk...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

570 000 PLN (8 906 zł/m2)

3
1
64 m2
2022
15890665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Mieszkanie dla rodziny, super okolica 27882875 15890665 Mieszkanie 3-pokojowe 60,7 m²   ChojniceMarzysz o własnym mieszkaniu? Funkcjonalnym, bez dodatkowego wkładu finansowego oraz w dogodnej lokalizacji? Ta oferta jest DLA CIEBIE!Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 60,7 m², położo...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

419 000 PLN (6 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15873208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513557 15873208 Mieszkanie z przestronnym tarasem w Chojnicach 49,10 m² II piętroNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, o powierzchni 49,10 m², z dużym, słonecznym tarasem idealnym do odpoczynku. Dlaczego warto?nowoczesna inwestycja w ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

359 520 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15889679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na Osiedlu Nowe Pogodne 27858450 15889679 NOWE POGODNE   Atrakcyjne mieszkanie na 2. piętrze z pięknym widokiem! W stanie deweloperskimNieruchomości Apartament prezentują mieszkanie o powierzchni 64,5 m², usytuowane na2.piętrze apartamentowca na Osiedlu Nowe Pogodne.To idealna propozycja dla...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

615 000 PLN (9 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15616955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wspaniała Nieruchomość z Urokliwym Ogrodem! 22523978 15616955 Zjawiskowy dom z urokliwym ogrodem w Chojnicach!Mam przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom z dwustanowiskowym garażem o powierzchni użytkowej 240 m² oraz całkowitej 272 m² został zbudowany na trzech działkach o łącznej powierzchni 1653 m²...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

2 300 000 PLN (8 456 zł/m2)

5
2
272 m2
2004