• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dąbrowa

Znalezionych ofert: 148

15840714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26784199 15840714 Nieruchomość położona w Dąbrowie Górniczej przy ul. Perla, obejmuję działkę gruntu numer 2099 o powierzchni 2634 m² zapisanej w księdze wieczystejKA1D000303667. Działka o nieregularnym kształcie, teren ogrodzony. Na jej t...

Dąbrowa Górnicza (Kuźniczka nowa) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

480 000 PLN (182 zł/m2)

-
-
2634 m2
-
15845622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864487 15845622 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza II przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 18101 o pow. 39.897 m2 (KW nr KA1D0...

Dąbrowa Górnicza (Łosień) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

4 030 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
39897 m2
-
15896211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 63 m² z potencjałem – Dąbrowa Górn. Dziewiąty 27973066 15896211 NA SPRZEDAŻ Dom z potencjałem - Dąbrowa Górnicza, ul. Stalowa (Dziewiąty)Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni użytkowej 63 m², położony na działce o powierzchni 321 m² w Dąbrowie Górniczej (dzielnica Dziewiąty). Nieruchomość stanowi...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

450 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
1
63 m2
-
15504362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20014140 15504362 Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną obecnie funkcjonującą jako lakiernia proszkowa.Lokalizacja: teren przemysłowy, DK 94 w odległości 3 km, wjazd na autostradę A4 15 km, na A1 20 km, wygodny dojazd ulicami dwupasmowymi. Przystanki komunikacji miej...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 600 000 PLN (2 600 zł/m2)

4
-
1000 m2
-
15662389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród drzew i śpiewu ptaków 23497563 15662389 Sielskie życie w zasięgu ręki - siedlisko z duszą i ogromnym potencjałem na ponad 4 hektarach ziemiMarzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, w której możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce na ziemi - dom, agroturystykę, stadninę...

Dąbrowa Rusiecka (Łódzkie, gm. Rusiec)

349 360 PLN (4 991 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15894840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949680 15894840 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży  mieszkania M3 o powierzchni 35,8 m², zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Reden, przy ulicy Adamieckiego. MIESZKANIE DO REMONTU. WYMIENIONO  OKNA I DRZWI WEJŚCIOWE oraz PIONY KANALIZ...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

209 000 PLN (5 971 zł/m2)

2
1
35 m2
1972
15864409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27267277 15864409 Wyjątkowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 60,90 m², położone w samym sercu dzielnicy Gołonóg, to propozycja idealnie łącząca funkcjonalność z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Lokal usytuowany jest na poszukiwanym trzecim piętrze wi...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (7 333 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15881552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27638372 15881552 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 położone na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ulicy Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, co pozwala na ...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

270 000 PLN (5 400 zł/m2)

3
1
50 m2
1960
15828434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633347 15828434 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m².Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie wyjątkowo zadbane i ustawne, instalacje zostały wymienione w 2025 roku.Mies...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

245 000 PLN (6 622 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15872286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489617 15872286 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w sercu miasta 43 m² z ogromną piwnicą przy ul. Chopina w Dąbrowie Górniczej.Szukasz nieruchomości, którą możesz od podstaw stworzyć według własnej wizji? Prezentuję mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na p...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

165 000 PLN (3 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1930
15866403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320708 15866403 Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni 80 m² składa się z przedsionka, trzech ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki, a jego bryłę uzupełnia duży strych. Budynek jest ogrzewany piecem węglowym.Dom z dachem pokrytym papą oraz własnym szambem położon...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

430 000 PLN (5 375 zł/m2)

3
1
80 m2
1963
15858012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27137792 15858012 REZERWACJANa sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 62m2 na ulicy Limanowskiego w Dąbrowie Górniczej.Stan prawny: pełna własność z KWDostępne od zaraz. Prowizja biura do uzgodnienia z agentem.Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.Ki...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

310 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
-
62 m2
1960