• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dąbrowa

Znalezionych ofert: 148

15895535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962896 15895535 Mamy przyjemność zaprosić Państwa do magicznego dworku z XIX wieku, pełnego historycznego uroku. Nieruchomość ta, oryginalnie wybudowana w 1898 roku, zyskała nowe życie po generalnym remoncie w 2005 roku i znajduje się zaledwie 107 kilometrów od Wars...

Plecka Dąbrowa (Łódzkie, gm. Bedlno)

5 721 000 PLN (5 153 zł/m2)

12
6
1110.24 m2
1875
15895681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962864 15895681 Eastate prezentuje Państwu budynek usługowy w miejscowości Dąbrowa pod Bartoszycami.LOKALIZACJA: Dąbrowa to urokliwa i spokojna miejscowość położona zaledwie około 3 km od centrum Bartoszyce, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do pełnej infrastruktu...

Dąbrowa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

750 000 PLN (2 000 zł/m2)

1
-
375 m2
-
15865687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304849 15865687 SPRZEDAM MIESZKANIE Z GARAŻEM W CENIE!!!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w świetniej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Z mieszkaniem związane jest prawo do korzystania...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

230 000 PLN (6 053 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15834694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781892 15834694 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie budynku zapewnia bardzo dobre skomunikowanie przy jednoczesnym zachow...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

359 900 PLN (7 057 zł/m2)

3
1
51 m2
1978
15887582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787403 15887582 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁĄSCICIELA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW Na sprzedaż jednorodzinny dom w Dąbrowie Górniczej ZąbkowicePowierzchnia domu ok.140 m2- częściowo podpiwniczony,Parter domu to dwa pokoje z kuchnią i ł...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

839 000 PLN (5 786 zł/m2)

5
-
145 m2
1961
15762239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Enklawa ciszy i spokoju/Duża działka 25401214 15762239 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż: Duża działka budowlana w enklawie ciszy i spokoju - Dąbrowa CzłuchowskaLokalizacja: Dąbrowa Człuchowska, gmina Przech...

Dąbrowa Człuchowska (Pomorskie, gm. Przechlewo)

119 900 PLN

-
-
3019 m2
-
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

195 000 PLN (4 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15894732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27948337 15894732 KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza przetarg ustny nieograniczony w dniu 03.06.2026 r. o godz. 9:00 na spr...

Dąbrowa (Pomorskie, gm. Lichnowy)

35 100 PLN

-
-
10200 m2
-
15677451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Dwurodzinny w Okradzionowie 23790713 15677451 NA SPRZEDAŻ DOM DWURODZINNY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ (OKRADZIONÓW)Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny, piętrowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 270 m², położony w zielonej i spokojnej okolicy Dąbrowy Górniczej ...

Dąbrowa Górnicza (Okradzionów) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

990 000 PLN (3 667 zł/m2)

6
2
270 m2
1970
15894623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27946547 15894623 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 65,65 m².Idealny na GABINETY lub BIUROLokalizacja w Dąbrowa Górniczej, na dobrze skomunikowanym osiedlu z dostępem do różnych środków transportu. Otoczeni...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (6 667 zł/m2)

6
-
66 m2
-
15812315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26479036 15812315 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 2 o powierzchni 50 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju i położone na czwartym piętrze 10-cio piętrowego budynku.Niewątpliwym atutem mieszkania ...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

349 000 PLN (7 271 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15876161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532333 15876161 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m², położone w dzielnicy Gołonóg w Dąbrowa Górnicza przy ul. Kasprzaka. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, co zapewnia funkcjonalny układ i duże możliwo...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

260 000 PLN (5 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1959