• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dobra

Znalezionych ofert: 86

14695948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 163883 14695948 Do sprzedania działka rolno budowlana w najładniejszej części Dobrej przy ulicy Poziomkowej. Dojazd do działki drogą asfaltową z częścią drogi szutrowej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 36x42 m2, Wszystkie media w drodze Poziomkowej. Nieru...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

901 800 PLN

-
-
1503 m2
-
15219499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13061052 15219499 Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Proponujemy działki o następujących metrażach : 831m, 783m, 1002m, 797m, 811m. Wjazd na działkę od strony północnej lub zachodniej ,ogród od strony...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

195 750 PLN

-
-
783 m2
-
15562663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21380749 15562663 Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem, usytuowany w malowniczym zakątku Dobrej, bezpośrednio przy ścianie lasu. Nieruchomość położona jest na bardzo dużej działce, o łącznym metrażu około 4300 m2. Dom został wybudowany w 2008 roku z proje...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 500 000 PLN (13 706 zł/m2)

4
1
182.4 m2
2008
15699784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24175165 15699784 Dobra - przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 179 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Dobra zlokalizowanej u podnóża pasma Beskidu Wyspowego, z be...

Dobra (Małopolskie, gm. Dobra)

800 000 PLN (3 419 zł/m2)

7
2
234 m2
2018
15792017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26003501 15792017 Działka budowlana o powierzchni 1523 m2 w Słubicy Dobrej koło Żabiej Woli.Szeroki prostokąt, droga dojazdowa - gminnaW drodze przy działce prąd, woda, gaz, telekomunikacja.W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna i pojedyncza zabudowa zagrodowa.W blisk...

Słubica Dobra (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

329 000 PLN

-
-
1530 m2
-
15588443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21933680 15588443 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domu bliźniaczego dwulokalowego położona w Dobrej przy ścianie lasu. Inwestycja składa się z czterech lokali mieszkalnych, każdy z nich po 92 m 2. Dom wybudowany z bloczków silikatowych ocieplony styropianem o...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

849 000 PLN (9 228 zł/m2)

5
2
92 m2
2025
15720326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24588688 15720326 Nowoczesny bliźniak w otoczeniu natury – gotowy na grudzień 2027!Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w ciszy, a za oknem widzisz zieleń lasu i słyszysz jedynie śpiew ptaków. Dom, do którego wracasz po pracy, wita Cię ciepłem i przestrzenią, a we...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
2
120 m2
2025
15566479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21481651 15566479 Oferujemy na sprzedaż działki w Dobrej Szczecińskiej przy ul. Lazurowej, w sąsiedctwie osiedla domków jednorodzinnych. Brak MPZP, należy wystąpić o warunki zabudowy. Działki o powierzchniach 3000m2 - 3586m2.Dojazd do działek świeżo utwardzoną drogą.W...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

225 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15882597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671245 15882597 OFERTA SPRZEDAŻY: NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ – INWESTYCJA 2026Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych w nowo powstającej inwestycji budynków w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wysok...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

799 000 PLN (7 683 zł/m2)

5
-
104 m2
2023
15441676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18637232 15441676 Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Proponujemy działki o następujących metrażach: 747m, 774m, 736m, 770m. Wjazd na działkę od strony południowej lub zachodniej, ogród od strony połud...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

186 750 PLN

-
-
747 m2
-
15766130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25498666 15766130 Przestronny dom wolnostojący 209 m², 6 pokoi, z dużym ogrodem (1288 m²) – spokojna, zielona okolicaOpis nieruchomości:Oferujemy do sprzedaży elegancki i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 209 m², położony na zadbanej działce o powi...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 099 000 PLN (10 043 zł/m2)

6
-
209 m2
2004
15763735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25432381 15763735 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Dobrej. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z Ytongu (beton komórkowy), oddany do użytkowania w 2012 roku. Powierzchnia działki 1310 m2.Dane ogólne - budynek jednorodzinny z poddasze...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 890 000 PLN (7 941 zł/m2)

4
3
238 m2
2012