• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dobra

Znalezionych ofert: 86

15565242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21451312 15565242 Działka budowlana w spokojnej okolicy z dala od miasta.Zastanawiałaśeś się kiedyś jak to by było zamieszkać przy lesie? To możliwe!Mam dla Was działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny (czyli taką na której można się wybudować). Miej...

Dobra (Łódzkie, gm. Sędziejowice)

117 075 PLN (75 zł/m2)

-
-
1561 m2
-
15707745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24325711 15707745 Oferta na wyłącznośćSprzedam działkę budowlaną w wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Dobra. Działka ma kształt prostokąta. Dojazd do działki bezpośredni z asfaltowej drogi gminnej.* Dojazd do działki z drogi asfaltowej.* 40 m od działki wszyst...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra)

60 000 PLN

-
-
655 m2
-
15744802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25045090 15744802 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w gminie Dobra, powiat policki, ul. Słoneczna Dolina.Na sprzedaż działki, o łącznej powierzchni 1045 m², położone w gminie Dobra, w powiecie polickim. Nieruchomość składa się z d...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

235 000 PLN

-
-
1045 m2
-
13383627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1677493 13383627 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, pow.policki, o powierzchni 1148 m2. Dla terenu brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana została Decyzja o warunkach zabudowy ( w 2006), pod budowę budynku mieszkaln...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

365 000 PLN

-
-
1148 m2
-
15798127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162142 15798127 Do sprzedaży działka budowlano-usługowa o powierzchni około 1530m2( wymiary około 48x31m)- działka powstanie w wyniku wydzielenia z działki o większej powierzchni około 1,1 ha. Działka znajduje się w Słubicy Dobrej gm. Żabia Wola. Działka położona ...

Słubica Dobra (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

306 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
1530 m2
-
15841789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26798141 15841789 Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w miejscowości Dobra pod Szczecinem, - powierzchnia domu 800 m2,- działka 4327 m2, luksusowa do mieszkania oraz komfortowa na działalność biznesową. Położona w centrum prestiżowej i spokojnej miejscowości Dobra k. S...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 200 000 PLN (3 678 zł/m2)

10
5
870 m2
2001
15680643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Budowlana Dobra MEDIA! MPZP! SUPER OKOLICA 23830360 15680643 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693Działki budowlane na sprzedaż - Dobra MEDIA! MPZP! TYLKO 10 MINUT OD CENTRUM BOLESŁAWCA !!! Szukasz spokojnej i malowniczej okolicy blisko dużego miasta, gdzie możesz wybudować swój ...

Dobra (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

199 600 PLN

-
-
998 m2
-
15812467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26521024 15812467 Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w miejscowości Dobra pod Szczecinem, - powierzchnia domu 800 m2,- działka 4327 m2, luksusowa do mieszkania oraz komfortowa na działalność biznesową. Położona w centrum prestiżowej i spokojnej miejscowości Dobra k. S...

Dobra, Sasankowa

3 200 000 PLN (3 678 zł/m2)

10
5
870 m2
2001
15822538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26595716 15822538 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Szczecinem – w pięknej okolicy nieopodal lasu - w miejscowości Dobra.Dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku (projekt Bryza 3), oddany do użytkowania w ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 599 000 PLN (7 465 zł/m2)

5
2
214.2 m2
2020
15827763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26588260 15827763 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w gminie Dobra, powiat policki, ul. Słoneczna Dolina.Na sprzedaż działki, o łącznej powierzchni 1045 m², położone w gminie Dobra, w powiecie polickim. Nieruchomość składa się z d...

Dobra, Słoneczna Dolina

235 000 PLN (225 zł/m2)

-
-
1045 m2
-
14888494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4022073 14888494 Do sprzedaży działka o powierzchni 1180 m2 położona w Dobrej w pobliżu głównej wjazdowej ulicy Szczecińskiej.Z uwagi na położenie działka może być wykorzystana zarówno na cele mieszkaniowe jak i komercyjne.W chwili obecnej właścicielka otrzymała waru...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

531 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
1180 m2
-
13383914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1677709 13383914 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, pow.policki, o powierzchni 1148 m2. Dla terenu brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana została Decyzja o warunkach zabudowy ( w 2006), pod budowę budynku mieszkaln...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

365 000 PLN (318 zł/m2)

-
-
1148 m2
-