• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ełk

Znalezionych ofert: 75

15814952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26605233 15814952 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego wybudowanego w 2024r. położonego w spokojnej i cenionej dzielnicy Ełku - Zatorze.Dom o powierzchni całkowitej 208,41 m² (powierzchnia użytkowa 174,78m²) usytu...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 530 000 PLN (7 356 zł/m2)

5
2
208 m2
2024
15861414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27206549 15861414 Działka inwestycyjna 1873 m² Dom + garaże Ełk 3UHNa sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym działka o powierzchni 1873 m² zabudowana domem ok. 120 m² oraz garażem 3-stanowiskowym (72 m²), położona w Ełku między ulicą Grajewską i Ma...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 550 000 PLN (12 602 zł/m2)

3
2
123 m2
1930
15827802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633324 15827802 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 500 m od plaży miejskiejNa sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m², położony na działce o powierzchni 393 m². Budynek jednopiętrowy, z funkcjonalnym i wygodnym układe...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

699 000 PLN (6 026 zł/m2)

5
1
116 m2
1980
15894730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27948426 15894730 Działka rolna z warunkami zabudowy - Straduny 4500 m² Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka w miejscowości Straduny może być idealnym wyborem. Najważniejsze informacje ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

279 000 PLN

-
-
4500 m2
-
15830734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26678301 15830734 Na sprzedaż poniemiecki, zmodernizowany budynek o powierzchni zabudowy 99 m², położony na dużej działce 875 m². Na posesji dodatkowo budynek gospodarczy 54 m² - idealny na garaż, warsztat, składzik albo spokojne hobby, kt...

Ełk (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

623 000 PLN (4 072 zł/m2)

11
2
153 m2
1945
15863447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z tarasem i widokiem na Jezioro Ełckie 27248707 15863447 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezentuję unikatowy apartament, który spełni oczekiwania najbardziej wymaga...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 050 000 PLN (14 789 zł/m2)

2
1
71 m2
2019
15779792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25789395 15779792 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Ełku, w stylowej kamienicy przy ul. Gdańskiej 33. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku, w którym mieści się tylko sześć mieszkań, co zapewnia kameralną atmosferę i poc...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

212 000 PLN (4 711 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15890680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883129 15890680 Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,73m2 plus 2,93 komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej w...

Ełk (Osiedle jeziorna) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

414 129 PLN (7 395 zł/m2)

2
-
56 m2
2025
15649383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23293949 15649383 Na sprzedaż lokal o powierzchni 63,03 m² położony w Ełku, na parterze kamienicy przy ul. Kościuszki 15. W skład lokalu wchodzą trzy przestronne pomieszczenia oraz 2 mniejsze, a jego dużym atutem jest wysokość - 3,25m co daje duże ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

300 000 PLN (4 762 zł/m2)

11
-
63 m2
1945
15683663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23896773 15683663 Na sprzedaż nieruchomość położona przy ulicy Rzemieślniczej 11 w Ełku na terenie zabudowy usługowej (usługi nieuciążliwe) ilub mieszkaniowej jednorodzinnej - zgodnie z planem miejscowym „Ełk - Lazurowa” Uchwała Nr XXXVII.375.20...

Ełk (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

849 000 PLN (2 211 zł/m2)

11
-
384 m2
-
15850986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27011139 15850986 Centrum Ełku Potencjał inwestycyjny Garaż 306 m² działkiNa sprzedaż część domu dwurodzinnego obejmująca mieszkanie na piętrze, lokal usługowy na parterze oraz piwnicę, zlokalizowana przy ul. Gdańskiej 131 w Ełk. Nieruchomość oferuje łącznie ponad ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

695 000 PLN (4 088 zł/m2)

4
2
170 m2
1974
15889464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27851264 15889464 Na sprzedaż kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 26,6 m 2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz podstawowy: 310 zł Chcesz dowiedzieć się więcej lub obejrzeć nieruchom...

Ełk (Ełk) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

210 000 PLN (8 077 zł/m2)

1
-
26 m2
-