• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ełk

Znalezionych ofert: 75

15023130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 7201490 15023130 Na sprzedaż budynek 'bliźniak' o łącznej powierzchni ponad 360m 2 . Każda część posiada oddzielne wejście, garaż, salon na parterze oraz 3 sypialnie na piętrze. Działka o powierzchni ok. 550m 2 ogrodzona, z ładną wiatą grillową. N...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 999 000 PLN (5 553 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15682536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23879976 15682536 Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,53m2 plus 2,93m2 komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej...

Ełk (Osiedle jeziorna) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

412 669 PLN (7 369 zł/m2)

2
-
56 m2
2025
15763468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25429003 15763468 Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 92,87m 2 plus 2,91m2 komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażow...

Ełk (Osiedle jeziorna) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

677 951 PLN (7 369 zł/m2)

4
-
92 m2
2025
15541613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20864055 15541613 Na sprzedaż użytkowanie wieczyste ciekawej nieruchomości położonej przy ulicy Rzemieślniczej 14 w Ełku. Zabudowana działka położona w otoczeniu małego biznesu, budynek usługowy - częściowo oddany do użytku. Znajdowała się wcześniej w nim hurtownia....

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

740 000 PLN (1 244 zł/m2)

11
-
595 m2
1988
15497407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19880126 15497407 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 m², położone w Ełku przy ulicy Wileńskiej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w zadbanym bloku w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych sypialni, salonu ...

Ełk (Północ ii) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

405 000 PLN (5 473 zł/m2)

4
-
74 m2
-
15704773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 24269863 15704773 Klimatyczny dom z duszą przypominający staropolski dworek na sprzedaż. Sprzedawana nieruchomość to dom o powierzchni około 220m2 (powierzchnia zabudowy 194m2) oraz działka o powierzchni 772m2 znajdujące się na osiedlu Zatorze przy ulicy Sportowej. ...

Ełk (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

690 000 PLN (3 136 zł/m2)

11
-
220 m2
-
15812119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26466084 15812119 Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z bardzo dobrych części Ełku – bezpośrednio przy promenadzie ełckiej, z malowniczym widokiem na jezioro. To propozycja skierowana do osób poszukujących komfortowego miejsca do ży...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

415 000 PLN (6 917 zł/m2)

4
1
60 m2
1999
15807056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26361110 15807056 WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY – 2-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY PROMENADZIE EŁCKIEJ Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,40 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Ełku – bezpośrednio przy promenadzie ełckiej i Jeziorze Eł...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

325 000 PLN (6 857 zł/m2)

2
1
47.4 m2
1979
15794727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26078463 15794727 Szukasz dwupokojowego mieszkania w Ełku ? Ta oferta powinna wzbudzić Twoje zainteresowanie!Na sprzedaż mieszkanie, o funkcjonalnym rozkładzie, usytuowane na 3 piętrze przy ulicy Gizewiusza 2 w malowniczym mieście Ełku.Prezentowane mieszkanie będzie i...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

295 000 PLN (6 413 zł/m2)

2
1
46 m2
1982
15764841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25455060 15764841 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m² w Ełku, ul. Piwnika Ponurego 3.Lokal mieszkalny zlokalizowany na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Konieczki. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku zar...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

309 000 PLN (4 889 zł/m2)

3
-
63.2 m2
1991
15775419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25670550 15775419 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytku w 2021 roku, cały teren osiedla jest ogrodzony, tuż przy bloku znajduje się plac zabaw. Ełk, ul. Czesława Miłosza 4 — 5 minut autem do centrum, ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

755 000 PLN (9 929 zł/m2)

4
1
76.04 m2
2021
15811749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26441901 15811749 To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni z potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Ełku – w bezpośrednim sąsiedztwie promenady ełckiej, a jednocześnie z dala od głównej drogi, co zapewnia ciszę i spokój na co dzień. Mieszkanie położ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

309 000 PLN (4 761 zł/m2)

3
1
64.9 m2
1989